Sorum var Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İsmihan tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,720 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi
Konbuyu başlatan İsmihan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun çiçeğim kahve, parol eğer dikişlerinde su geçirmez bant varsa ılık duş alabilirsin. Çünkü 10 gün içerisinde banyo yapılması önerilmiyor
Doktorum bana çıktığım gün yaptırdı kız Merve 😂😂 doktorların hangisi yanlış söylüyor hee

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet belden uyuşturdular ama doktor bana öyle bir şey demedi suyu zaten çok tüketiyorum acaba çay kahveyi şu anda tüketsem bir faydası olur mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorum 2. gün duş alabilirsin dedi bandaj ıslanınca çıkarttık dikişlerinde şimdilik bir sıkıntı yok ama bel ağrısı gerçekten beni zorluyor yürüyüş yapmak istiyorum 2 dakika ayakta durunca belim kırılıyor 🙁
Ağrı kesici krem al kuzum sür biraz iyi gelir

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sende su geçirmez bant varmıydı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız benim doktor su geçirmez bant verdi 10 gün içerisinde duş alma dedi
Allah qllwh bende bant yokru çıkarken çıkarttı doktor bandı filan direk duş al dedi ayakta duş aldım hemen çokta rahattı sadece kuru tut dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar