Sorum var Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İsmihan tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,724 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi
Konbuyu başlatan İsmihan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız adam inat ben inat birbirimizi yiyecektik az daha sezeryana girmeden önce. Tutturdu belden uyuşturacam dedim ben genel istiyorum 1 saat atıştık😂
Ahhaha manyak mervem ya. Adam ondan demiştir su manyak 1 hafta gözüne gozukmesun bari yalansan su tutma 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahhaha manyak mervem ya. Adam ondan demiştir su manyak 1 hafta gözüne gozukmesun bari yalansan su tutma 😂😂
Acısını çok güzel aldı ama. Dedim sondayı narkoz verildikten sonra takın adam haber yollamış madem belden istemiyor sonda şimdi takılacak diye 😂

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum var mı bunun bir çaresi😢
ah canım sorma bende çok çektim benim başıma ve kulağıma vuruyordu ağrısı bol bol kahve iç yeterli kafein aldığın zaman geçiyor tabi vücuttan kafeini attığın zaman tekrar başlıyor bir kaç gün sonra tamamen geçer inşallah ben öyle kurtuldum

İsmihan

Kayıtlı Üye
rank
ah canım sorma bende çok çektim benim başıma ve kulağıma vuruyordu ağrısı bol bol kahve iç yeterli kafein aldığın zaman geçiyor tabi vücuttan kafeini attığın zaman tekrar başlıyor bir kaç gün sonra tamamen geçer inşallah ben öyle kurtuldum
İnşallah canım ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağrı kesici kullan ve hareketsiz kalma canım
Çok fazla ağrı kesici kullanmak istemiyorum hareketsiz kalmam mümkün değil çünkü bebişlerim ikiz biri uyusa birisi uyanıyor 🙁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar