Sorum var Sezeryan sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Su_Zeynep tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,348 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası
Konbuyu başlatan Su_Zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ama ağrın nasıl olmaz ya ben perşembe günü 2.sezeryanimi oldum öldüm de dirildim sandım gaz sancım çok vardı desteksiz yatıp kalkamıyorum uzanamiyorum oturamıyorum batıyor yanıyor karnımın içi açıyor bugün 4.gunum hala oturup kalkmakta sıkıntı çekiyorum doktorlar ikincisi zor geçer ilkine göre dediler aynı yerden kesilip dikiliyor ağrısı farklı olur dedi ondan midr acaba çözemedim
Bilmiyorum ama kuzum benim kendime ayıracak pek vaktim olmadı hala yok hatta evdeikier bile iyi ayaklandın direk ve dertler bana ben ameliyattan 2 saat sonra direk yürüdüm yatsam eminim kendime geleemsdim hatta anneme dedim sen çocuğa bak ben kendime bakarım diye hastaneden çıkarken bebeğin kucağımda tek öıktım çanta vs ve cidden hiç oturmadım hastenden çıkarken dinlenirim mantığı ile çıktım 1 gün sonra hastaneye gidşnce tekrar şuan doğumdan ssonra geçen süre 77 gün ben hala hastanede Sürünüyorum oğlum için ve cidden adam akıllı oturamadım hep hastende yollardayım 🤦🏻‍♀️. Buna şükü yine ama dediğim gibi hiç ağrım olmadı ben hep bol yürümeye verdim bu ağrı olmamam sebebini ve bol bol su içmeye verdim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten doğumfsn önce normalde 24 saqr suni sancı aldım onu bile hissetmiyordum doktorlar açı eşiğin çok yüksek sancıyı o yüzden hissetmiyorsun demişti . Onun da bir etkisi vardır belkide

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ama ağrın nasıl olmaz ya ben perşembe günü 2.sezeryanimi oldum öldüm de dirildim sandım gaz sancım çok vardı desteksiz yatıp kalkamıyorum uzanamiyorum oturamıyorum batıyor yanıyor karnımın içi açıyor bugün 4.gunum hala oturup kalkmakta sıkıntı çekiyorum doktorlar ikincisi zor geçer ilkine göre dediler aynı yerden kesilip dikiliyor ağrısı farklı olur dedi ondan midr acaba çözemedim
Bende aynıyım senin yaran kabuk bagladimi

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın sezeryan olucam Allahın izniyle.
Sezeryandan kaç gün sonra ayaklanabildiniz ?
Sezeryan sonrası ilk kalkış yurüyüşten bahsetmiyorum.
Rahat oturma yatma kalkma dışarı çıkma vs...
Ben henüz doğum yapmadım kuzum sezeryan da hiç olmadım bilgim yok ama annisler yazar birazdan şimdiden gözün aydın olsun cnm

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ertesi gün 6 kat merdiven çık in yaptım 😥 şaka bi yana maksimum bi haftanı alır yavaş yavaş oturup kalkarsın

Zehra Sayın

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynıyım senin yaran kabuk bagladimi
Bandım daha açılmamış cumartesi günü açılacak bugün 5 günüm hala ağrım var🤦‍♀️

Cnm ertesi gün 6 kat merdiven çık in yaptım 😥 şaka bi yana maksimum bi haftanı alır yavaş yavaş oturup kalkarsın
Aynen ya bende aynı şekilde 5 kat indim cıktım indim cıktım artık bayılacak gibi oldum yorgunluktan Bırakmıyorlar uzanıp dinleneyim de yürü de yürü gaz sancım da çok çok fazla vardı öldüm sandım unutamicagum bi doğum hikayem oldu gerçekten. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Aynen ya bende aynı şekilde 5 kat indim cıktım indim cıktım artık bayılacak gibi oldum yorgunluktan Bırakmıyorlar uzanıp dinleneyim de yürü de yürü gaz sancım da çok çok fazla vardı öldüm sandım unutamicagum bi doğum hikayem oldu gerçekten. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Ben 10 günden sonra anca kendime geldim
Darısı bana artık bebeğim perşembe ceya cuma günü çıkcak kuvözden o gelene kadar toparlayayim da başka da bişi istemiyorum en azından ilgilenebileyim çok özledim

Ben 10 günden sonra anca kendime geldim
Darısı bana artık bebeğim perşembe ceya cuma günü çıkcak kuvözden o gelene kadar toparlayayim da başka da bişi istemiyorum en azından ilgilenebileyim çok özledim
Bilmiyorum ama kuzum benim kendime ayıracak pek vaktim olmadı hala yok hatta evdeikier bile iyi ayaklandın direk ve dertler bana ben ameliyattan 2 saat sonra direk yürüdüm yatsam eminim kendime geleemsdim hatta anneme dedim sen çocuğa bak ben kendime bakarım diye hastaneden çıkarken bebeğin kucağımda tek öıktım çanta vs ve cidden hiç oturmadım hastenden çıkarken dinlenirim mantığı ile çıktım 1 gün sonra hastaneye gidşnce tekrar şuan doğumdan ssonra geçen süre 77 gün ben hala hastanede Sürünüyorum oğlum için ve cidden adam akıllı oturamadım hep hastende yollardayım 🤦🏻‍♀️. Buna şükü yine ama dediğim gibi hiç ağrım olmadı ben hep bol yürümeye verdim bu ağrı olmamam sebebini ve bol bol su içmeye verdim

Zaten doğumfsn önce normalde 24 saqr suni sancı aldım onu bile hissetmiyordum doktorlar açı eşiğin çok yüksek sancıyı o yüzden hissetmiyorsun demişti . Onun da bir etkisi vardır belkide
Aynen ondan olabilir ve dinlenme imkanın da olmamış sürekli yürüyüş istiyorlar zaten yürüdükce iyileşmek daha kolay oluyormuş ve su içmek ben su çok içmiyorum ama hastanedeyken durmadan yürüyordum ona rağmen yine de kötüydüm ilk sezryanim bu kadar zor değildi. eve geldim dünden beri çok yürümüyorum çok çabuk yoruluyorum dikiş yerim de batma ağrı oluyor. Allahım evlatlarımızı bağışlasın bizim ömrümüzden alsın onlara versin inşallah bu kadar cefaya ağrıya o güzel mucizeler tarifi yok harika bir şey bu annelik

Son düzenleme:

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapalı 1 hafta oldu doğru düzgün evde oturmadım 😅 benim kontrol bebeğin kontrol derken hep dışarıdayız. Hiç yatmadım evde de sürekli geziyorum çok şükür iyiyiz. Sağlıkla kavuşup atlatırsın inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar