Sorum var Sezeryan sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Su_Zeynep tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,361 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası
Konbuyu başlatan Su_Zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yarın sezeryan olucam Allahın izniyle.
Sezeryandan kaç gün sonra ayaklanabildiniz ?
Sezeryan sonrası ilk kalkış yurüyüşten bahsetmiyorum.
Rahat oturma yatma kalkma dışarı çıkma vs...
Hastaneden çıktıktan sonra eve gelince biraz daha rahat hareket ettim. 1 haftaya iylesmistim. Bol su içtim ve ev içinde bol yürüyüş yaptım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hiç abartmıyorum 2 saat sonra ilk yürüyüş onu geçtim sabahına oturup kalkabiliyprdum hatta hiç yatmadım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastaneden çıktıktan sonra eve gelince biraz daha rahat hareket ettim. 1 haftaya iylesmistim. Bol su içtim ve ev içinde bol yürüyüş yaptım
Ah ah benimde Kayra'nın hastaneye işleri iyiletirdi hemen hastenden çıkıp 1 gün sonra hastane hastane koştuğum için ne dinlenebildim ama onun sayesinde ağrım sızım olmadı

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Valla doğruyu söylemek gerekirse benim 1 ayı buldu oturup kalkmam ama ginede rahat oturamıyorum dum belim sırtım ağrıyordu yan hiç yatamiyordum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hiç abartmıyorum 2 saat sonra ilk yürüyüş onu geçtim sabahına oturup kalkabiliyprdum hatta hiç yatmadım.

Ah ah benimde Kayra'nın hastaneye işleri iyiletirdi hemen hastenden çıkıp 1 gün sonra hastane hastane koştuğum için ne dinlenebildim ama onun sayesinde ağrım sızım olmadı
Kuzum sen kendini dinleyemedin ki koşturmak tan 😐

Zehra Sayın

Kayıtlı Üye
rank

Ama ağrın nasıl olmaz ya ben perşembe günü 2.sezeryanimi oldum öldüm de dirildim sandım gaz sancım çok vardı desteksiz yatıp kalkamıyorum uzanamiyorum oturamıyorum batıyor yanıyor karnımın içi açıyor bugün 4.gunum hala oturup kalkmakta sıkıntı çekiyorum doktorlar ikincisi zor geçer ilkine göre dediler aynı yerden kesilip dikiliyor ağrısı farklı olur dedi ondan midr acaba çözemedim

Tüm sayfalar yüklendi.