Sezeryan sonrasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Sezeryan sonrasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,896 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrasi
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Normal normal doktor 1 sene sonra yavaş yavaş düzelir ama tamamen his gelmez demişti bana
Hiim teşekkür ederim canım🥰 Ya korkum doğumdan sonra benim dikisimde kanamam oldu daha sonra kızım ameliyat oldugunda 25 günlükken tekrar kanama yapti ama korkudan gitmedim açıkçası kontrole ve halen gitmedim🥺😳
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂 Sanki narkoz yeni verilmiş gibi 😂😂
Kesinlikle bi deyisik🤣🤭

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hiim teşekkür ederim canım🥰 Ya korkum doğumdan sonra benim dikisimde kanamam oldu daha sonra kızım ameliyat oldugunda 25 günlükken tekrar kanama yapti ama korkudan gitmedim açıkçası kontrole ve halen gitmedim🥺😳

Kesinlikle bi deyisik🤣🤭
Neden gitmedim canım keşke aksatmasan minik prenses kadar senin sağlığında önemli biliyorsun demi bunu

Nasıl yani

Hmm ben genel anestezi olmuştum
Onunla alakqsi yok canım sen şuan dikis yerine elini degdir bak bakalım uyuşukluk var mı dokunabiliyoe musun oraya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Neden gitmedim canım keşke aksatmasan minik prenses kadar senin sağlığında önemli biliyorsun demi bunu

Onunla alakqsi yok canım sen şuan dikis yerine elini degdir bak bakalım uyuşukluk var mı dokunabiliyoe musun oraya
BIr sknti vardır diye korkudan gitmedim açıkçası 🙄

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Kesinlikle bi deyisik🤣🤭
Neden kanama olmuştu ve neden gitmedin 🤦🏻‍♀️ benimkide yapıştırma ama ipler çıktı bazı kadınlarda oluyormuş hafif nokta kadar kanama yeride vardı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Dur elliyyim bı😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar