Sezeryan sonrasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Sezeryan sonrasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,896 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrasi
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım benimde ilk doğumda olmadı normal hissediyordum 7 yıl önce idi 2. Bu şimdi hissetmiyorum doktora sordum o bölgedeki sinirler kesiliyor ister istemez dedi bende hissetmiyorum kaç yıldır dedi şaka gibi verdiği cevap ya🤦🏼‍♀️
Benimde ilk dogumumda hissediyordum sanırım fark ederdim diye düşünüyorum ama çokta hatırlamıyorum aradan 8 yıl geçti ama şimdiki dogumumda bariz uyuşuk oralar🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de o hissizlik devam etmişti
Uyusuk uyuşuk gezmeye devamke🤭

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Normal çiçeğim benimde var hatta göbeğimin altını hissetmiyorum. Ordaki kasları yaktıkları için hissizlik oluyormuş
Anaaaa yakiyolarmiymis gamzecim ben bilmiyorum afedersizni kurbanlık koyun gibi yatiriyolar onumuzede bı set konulunca ne işlem yapliyo bize bilmiyoruz ki😊😂🤗benim öyle uyuşukluk olmadı ama kaşıntı çok oldu böyle bazen Hart Hart kasiyasim geliyo okadar tatlı kasiniyoki

Anaaaa yakiyolarmiymis gamzecim ben bilmiyorum afedersizni kurbanlık koyun gibi yatiriyolar onumuzede bı set konulunca ne işlem yapliyo bize bilmiyoruz ki😊😂🤗benim öyle uyuşukluk olmadı ama kaşıntı çok oldu böyle bazen Hart Hart kasiyasim geliyo okadar tatlı kasiniyoki
Mervecim dicekdim benim kafa bı milyon bugece kusura bakma yorgunluk uykusuzluk dengem sasdida biraz😂😂😂

Mervecim dicekdim benim kafa bı milyon bugece kusura bakma yorgunluk uykusuzluk dengem sasdida biraz😂😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hücre yenileyici yağlar var alerji sorunun yoksa kullanmanı tavsiye ederim ve Sezeryan bölgene sürekli hafif dokunuşlar yap çok etkili oluyor.
Denemek lazım araştırdığim bi🥰

Normal canım bende 4,5 ay önce doğum yaptım hala uyuşuk benim annem bile 16 sene önce yaptı en son doğumunu hala uyuşuk geçmez o uyuşukluk diyor 😂😂😂
O derece diyosun 🤣🤣

Normal canım bende 4,5 ay önce doğum yaptım hala uyuşuk benim annem bile 16 sene önce yaptı en son doğumunu hala uyuşuk geçmez o uyuşukluk diyor 😂😂😂
O derece diyosun 🤣🤣
Çok normal canım eşim pansuman yaparken bende korkuyordum ama hissetmiyordum acı felan yoktu 🤣🤣 ay o korku yeter
Kesinlikle canim ya acı yok ama dokunduğunda hissetmemek deyisik geliyor 🤭🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar