Sezeryan yeri ağrıyor normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan Sezeryan yeri ağrıyor normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,650 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan yeri ağrıyor normal mi ?
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.
Ben 10 gün boyunca pansuman yaptım akşam sezeryan oldum sabah bandı çıkarttılar açık kalsa daha çabuk iyileşir dedi ve öyle oldu
Vallahi bana kimse birşey demedi de yapmadı da ya şimdi açtım bandı kuru birşey yok dikişlerde çok şükür o kadar ağrı yapınca korkmuştum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde bi kere hastanede değiştiler ayakta duş al dedi doktorum banyo yapınca bandı değiş bi hafta sınra gel dedi gittim bandı söktü dikişler tutmuş gerek yok artık dedi
Bende 1 defa hastane de duş aldım bide bugün aldım şimdi çıkardım bandı kötü birşey görünmüyor çok şükür

O bandaji takmak mi daha faydali takmamak mi kararsiz kaldim kuzum🤔 acik kalsa daha cabuk iyilesir gibi sanki ama aciktada sürekli biseyler surter daha kotu olur gibi bilemedim vala
Benimde aklıma o geldi Yaz olmuş olsa terlerdi belki bantla ama kış ya terlemiyor insan. Bandı çıkarıp kağıt havlu koydum bende kıyafete sürtmesin diye korkuyorum yine birşey olursa diye

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
O bandaji takmak mi daha faydali takmamak mi kararsiz kaldim kuzum🤔 acik kalsa daha cabuk iyilesir gibi sanki ama aciktada sürekli biseyler surter daha kotu olur gibi bilemedim vala
Cnm ayağa kalkıyorsun ya yürürken o yapıştırma açılmasın diye o bant alt tarafla üst tarafı bi kıskaç gibi tutuyo dikişler etkilemiyor zaten doktorun takar ameliyat sonrası taburcu olmadan da bi kere değiştiriyorlar

Vallahi bana kimse birşey demedi de yapmadı da ya şimdi açtım bandı kuru birşey yok dikişlerde çok şükür o kadar ağrı yapınca korkmuştum

Bende 1 defa hastane de duş aldım bide bugün aldım şimdi çıkardım bandı kötü birşey görünmüyor çok şükür

Benimde aklıma o geldi Yaz olmuş olsa terlerdi belki bantla ama kış ya terlemiyor insan. Bandı çıkarıp kağıt havlu koydum bende kıyafete sürtmesin diye korkuyorum yine birşey olursa diye
İyi çok şükür 🙌

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ameliyattan çıktıktan sonra sezeryan yerine su geçirmez bant yapistirdilar hastanede yatarken 1defa pansuman yapıldı. Çıktıktan sonra bandı çıkarmadım ama ameliyat yerim çok acıyor hastane de bu kadar acimiyordu verdikleri ilaçlar mi ağrıyı hissettirmiyordu bilmiyorum ama bazen yuruyemiyorum çok batıyor bağırtıyor beni. normal mi bir sorun mu var ne kadar sürer bu ağrı sizce. Doktorum da şehir dışına çıktı kontrole gidemedim
Tabiki normal.. Kaç kat kesildi sonuçta.. Bantla beraber 2.yada 4. günü yavaşça duş al bandı değiştir demişlerdi bana. Acıdan 4.gün yaptım ben.. Çok dikkat et canım.. Hemen kalkmaya çalışma bakan anne varsa yat.. Ben 11 gün yatmıştım. Ağrı eşiğim çok düşük sanırım 😊 🙏

S

Sinemmm

Guest
Kızlar ameliyattan çıktıktan sonra sezeryan yerine su geçirmez bant yapistirdilar hastanede yatarken 1defa pansuman yapıldı. Çıktıktan sonra bandı çıkarmadım ama ameliyat yerim çok acıyor hastane de bu kadar acimiyordu verdikleri ilaçlar mi ağrıyı hissettirmiyordu bilmiyorum ama bazen yuruyemiyorum çok batıyor bağırtıyor beni. normal mi bir sorun mu var ne kadar sürer bu ağrı sizce. Doktorum da şehir dışına çıktı kontrole gidemedim
Evet normal, bir haftaya geçer canım merak etme. Bu arada o sezaryen yeri hep kalıyor, öksürünce hala hissediyorum ben; üşütme ve sıcak tut en önemlisi.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Anladm bebeğim tesekkur ederim bilgilendirdigin için 🤗❤❤
Cnm ayağa kalkıyorsun ya yürürken o yapıştırma açılmasın diye o bant alt tarafla üst tarafı bi kıskaç gibi tutuyo dikişler etkilemiyor zaten doktorun takar ameliyat sonrası taburcu olmadan da bi kere değiştiriyorlar

İyi çok şükür 🙌

Vala kuzum benim de ilk sezeryanim olacak bende cok bilgisizim bu konuda🤔🤭

Tabiki normal.. Kaç kat kesildi sonuçta.. Bantla beraber 2.yada 4. günü yavaşça duş al bandı değiştir demişlerdi bana. Acıdan 4.gün yaptım ben.. Çok dikkat et canım.. Hemen kalkmaya çalışma bakan anne varsa yat.. Ben 11 gün yatmıştım. Ağrı eşiğim çok düşük sanırım 😊 🙏
Yok maalesef Akşam doğum yaptım ertesi gün ayağa kalktım mecburen ama baya ağrılı geçiyor sezeryanın 1 hafta yatmak hakkıymış

Anladm bebeğim tesekkur ederim bilgilendirdigin için 🤗❤❤

Vala kuzum benim de ilk sezeryanim olacak bende cok bilgisizim bu konuda🤔🤭
Kolay geçer inşallah 🤲🏻🤲🏻❤️

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Yok maalesef Akşam doğum yaptım ertesi gün ayağa kalktım mecburen ama baya ağrılı geçiyor sezeryanın 1 hafta yatmak hakkıymış

Kolay geçer inşallah 🤲🏻🤲🏻❤️
Ameliyat sonuçta imkanı olanı yatmalı canımızın değerini bilmemiz lazım allah korusun dikişi açılan oluyor.. 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.