Sorum var Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gunesh tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 302 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan gunesh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bana da doktor suni sancının coğu zaman sonu sezeryanla bitiyo yine de seçim senin dedi. Beni korkutan yaranın iyileşme süreci. Yanımda eşimden başkası olmayacak bebeğe iyi bakamamaktan korkuyorum.
Yara sana bağlı ne kadar su içip ne kadar bol yürüyüş yaparsan o kadar kolay toparlarsın bilgin olsun ben doğumdan önce 2 gün sadece su içmiştim sadece sezaryan olduğunu duyunca suyu daha çok içtim burda ki arkadaşlar onzaman su çabuk toparlatıyor demişti doğumdan çıktım ciddiyim herkws destek alarak yürürken ben 2 saat sonra ayaklarımda uyuşukluk gider gitmez kendim kalktım. Canım acıyacak diye düşünerek haraket etmezsen olan sana olur iyiyim diyeceksin her zaman ve emin ol bebeğine en güzel şekilde bakacaksın

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kontrole gittim. Doktor perşembeye kadar kendi doğmazsa duruma göre ya suni sancı ya sezeryanla doğurtucaz dedi. Ben de suni sancıdansa sezeryan olsun diyorum. Sezeryan doğum yapanlar agrıların geçmesi kaç gün sürüyor?
Ben sezeryan oldum bakacak biri yoksa yanında en azından ilk 10 gün falan bi suni sancıyla normal doğumu dene bence

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Suni sancıda bir şey değil ki bem de doğuma alındıpımda 24 saat suni sancı aldım bünye ve acı eşiğine bağlı biraz da gram sancıy hissetmedim sancı nst de gözüküyordu ama bende yoktu doktorlar bile şaşırmıştı sonra aniden enfeksiyon değeri yüksleince apar topar sezaryans alındım . Doğum oldu 2 saat sonra kalkıp kendim yürüdüm canım . Bana kalırsa suni sancıyı kabul et normal doğum en sağlıklıs
Katılıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.