Sorum var Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gunesh tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 422 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan gunesh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bol su ve yürüyüş yapmalsn

gunesh

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm 🙏 cokmu açıyor sezeryan😟
Ben önce normal doğuma alınmıştım boynuna kordonu dolanmış diye sezeryana gectik. Benim in normalden daha kolay ama herkesinki farklı. Benim acı eşiğim yüksek sancılara dayanıyordum ama suyu patlatmaları açıklıga bakmaları suni sancı filan psikolojik olarak cok sarstı beni keşke en başından sezeryan olsaydı. Acı da şuan hafifledi. Ayaga kalkıp yurumek imkansızmış gibi geliyor ilkinde ama iki üç kez yaptıktan sonra acının hafiflediğini toparladığını hissediyosun.

Ben önce normal doğuma alınmıştım boynuna kordonu dolanmış diye sezeryana gectik. Benim in normalden daha kolay ama herkesinki farklı. Benim acı eşiğim yüksek sancılara dayanıyordum ama suyu patlatmaları açıklıga bakmaları suni sancı filan psikolojik olarak cok sarstı beni keşke en başından sezeryan olsaydı. Acı da şuan hafifledi. Ayaga kalkıp yurumek imkansızmış gibi geliyor ilkinde ama iki üç kez yaptıktan sonra acının hafiflediğini toparladığını hissediyosun.
Çok gevmcmis olsun cnm benimde ilk normal doğumda ikincide 36 haftalık 3 günlük şuan bebek ters doktor dedi donmese sezeryan olacakmisim bende korkuyom sezeryanda

Tüm sayfalar yüklendi.