Sorum var Sezeryanda ihtiyaç olunan şey

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havva.2412 tarafından oluşturulan Sezeryanda ihtiyaç olunan şey başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,958 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryanda ihtiyaç olunan şey
Konbuyu başlatan Havva.2412
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İdris bebek 🤗

İdris bebek 🤗

Kayıtlı Üye
rank
Doktor ters dedi.. Bekleyelim belki döner falan demedi bi ay sonra gel dedi bebek ters köşe sezaryan olucak dedi
Kısmet canım bu defa da böyle olmalıymış.sezeryan olacağım için tüpleri de bağlatacağım damarlarım çok kötü durumda vajinada çıkıyo ayaklara gotmiyo yukarıya gidiyo bidaha hamile kalırsam sorun olur benim için.doktor 4cüyü de yasaklamışdı ama 6 sene arayla yine kaldım.bu defa bidaha olmaz kendine de bakman gerekir vücudun geri gidiyo sen olmazsan çocukların olmasının ne anlamı var diyo.ben de düşündüm çok doru diyo.ve tüpleri bağlatmayı karara aldım.

Efterya

Kayıtlı Üye
rank
Kısmet canım bu defa da böyle olmalıymış.sezeryan olacağım için tüpleri de bağlatacağım damarlarım çok kötü durumda vajinada çıkıyo ayaklara gotmiyo yukarıya gidiyo bidaha hamile kalırsam sorun olur benim için.doktor 4cüyü de yasaklamışdı ama 6 sene arayla yine kaldım.bu defa bidaha olmaz kendine de bakman gerekir vücudun geri gidiyo sen olmazsan çocukların olmasının ne anlamı var diyo.ben de düşündüm çok doru diyo.ve tüpleri bağlatmayı karara aldım.
Geçmiş olsun canım. Tüpleri baglat senin sağlığın herseyden önce gelir... Eşim izin verseydi bende bzglatcaktim da malesef merhaba vermiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar