Sezeryanda sizce genel anestezimi yoksa belden uyusmami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Genç anne tarafından oluşturulan Sezeryanda sizce genel anestezimi yoksa belden uyusmami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,225 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryanda sizce genel anestezimi yoksa belden uyusmami
Konbuyu başlatan Genç anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçilllllll

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Belden uyusma ignesi sonradanda agrisi cok oluyormus dogrumu canlarim
Ben belden aşağı uyuşmalı yaptım doğumu doğumdan 3 gün sonra evde yemek yaptım. Kardeşim ikisinde de bayıldı kendine gelene kadar bebeğini emzireniyorsun o durum kötü. Odaya gelir gelmez bebeğimi emzirdim o uyuşukluk hissi kötü sadece o kadar

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibiydim burda arkadaşlar çok cesaret erdi bende spinal 8lacam
Devlette zaten seçim hakkı sunulmuyor yani özelde nasıl bilmiyorum da 2 hastanede de yapılan islem aynı kuzum korkma sen sadece bebeğini gorecegin ana odaklan belden uyusturulunca herşeye şahit oluyorsun o ilk an hic bir şeye değişilmez

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Valla o doğum anını bir nebzede olsun hisset bebeğinin ilk anini gor. bana danışmadan genel anestezi yaptılar gozlerimi kapattım sonra aciyla uyandim karnima kum torbasi ardindan o aciyla elime bebegi tutusturdular emzir diye. Hic birsey anlamadım yasadigimdan. Ustune lohusalik sendromu yasadim anne oldugumu 6 ay hissedemedim bebegime sarilamiyordum.

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Belden uyusma ignesi sonradanda agrisi cok oluyormus dogrumu canlarim
Bünyeden bünyeye degisiyor bence canım sana dokunmayabilir ama bi başkasına dokunabilir. Grip gibi dusun mesela sen hafif atlatırsın bi diğer kisi daha agır atlatır. Ben epudural normal dogum yapmıştım benim de belimden uysturdular bana da demedikleri kalmadı. Yok cok bas agrısı yapıyo yok hemen ayaklanamazsn uyusukluk oluyo yok bel agrısı bilmem ne. Kendilerin de oldu diye herkes de olacak sanıyorlar. Kimseye kulak asmadım hic de bisey olmadı dogumdan 10 dk sonra ayaklandım gezındım bebeğimi rahatca emzirebildim. Şimdi 2. Ye hamileyim hastaneye sancıyla gidip hemen acımam olmazsa yıne epudural isteyecegm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar