Şifremi unuttum eski telefonumda kaldı hesabımı nasıl kurtarabilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Hakkında kategorisinde AngelCentral tarafından oluşturulan Şifremi unuttum eski telefonumda kaldı hesabımı nasıl kurtarabilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 761 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Hakkında
Konu Başlığı Şifremi unuttum eski telefonumda kaldı hesabımı nasıl kurtarabilirim
Konbuyu başlatan AngelCentral
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu benim hesabım değil ki canım 😥 daha da eski hesabım Mayıs ta açmıştım sanırım Haziran da olabilir böyle bi konu da açmamıştım
Allah Allah balım baktım ama sadece angel bu çıkıyor. Acaba girmiyorsun diye hesap erişimi kapatıldı mı ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende bu hesapla devam et canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ays
Allah Allah balım baktım ama sadece angel bu çıkıyor. Acaba girmiyorsun diye hesap erişimi kapatıldı mı ki

Ayşem mesala benim diğer hesap halen duruyor daha 🤣 kapanmiyorda

AngelCentral

Kayıtlı Üye
rank

Önemli konular vardı takip ettiğim ya çok önemliydi
Ays

Ays

Hesabımın kapandığını düşünmüyorum telimm değişti kullanıcı adımı net hatırlamıyorum ( angel Central ) nokta virgül veya olabilir ben zaten bu ismi kullanıyorum her zaman profil resmi bebek ve anne el tutmuş fotoğrafı var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hesabımın kapandığını düşünmüyorum telimm değişti kullanıcı adımı net hatırlamıyorum ( angel Central ) nokta virgül veya olabilir ben zaten bu ismi kullanıyorum her zaman profil resmi bebek ve anne el tutmuş fotoğrafı var
Bsk canım şimdi sana tarif edeyim ordan bak bence isim konusunda karıştırıyorsun. Yukarıda arama butanu var oraya tıkla üye bul yazıyor ordan angel central yaz çıkıyor mu ben bakyım çıkmıyor senin şuan ki hesabın çıkıyor sadece.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Olabilir canım kullanıcı adını eşlik yazdığın için cikmiyordur

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Mail adresiniz nedir angel ile baslayan kullanici yoktur. Hatırladığınız veya açtığınız konudan kullanici adini veya eposta adresini iletirseniz yardımcı olalim
iOS kullananlar hesap bulunamadı diyor yeni hesap açtım buradayım talep formu oluşturarak mail felan atsak takip ettiğim konular var dı ya yardımcı olabilecekler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar