Sigara bırakma sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeni annil tarafından oluşturulan Sigara bırakma sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 643 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sigara bırakma sorunu
Konbuyu başlatan Yeni annil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Yeni annil

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 4 haftalık hamileyim ama sigarayı bırakamıyorum. Benim dururumumu yaşamış olanlar varmı? Nasıl bıraktınız

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Günde kaç tane içiyorsun cnm Bn brktm ama 3 4 ay içmedim sonra tekrar başldm

B

Bbb

Guest
Ben sigarayı bırakamam sanıyordum. Resmen içmiyor yiyordum. Çok zorladı beni ama yavaş yavaş azalttım 7 haftaya girişimde komple bıraktım. Çok istediğim zamanlar oldu ama onun yerine bol bol meyve yiyorum. En çok enerji içeceğine hasret kaldım. Günde 2 tane içiyordum şimdi içmiyorum canım çok istiyor ama bebeğime zarar gelmesine razı gelemem keyfim için diye kendimi dizginliyorum.

Yeni annil

Kayıtlı Üye
rank
Günde kaç tane içiyorsun cnm Bn brktm ama 3 4 ay içmedim sonra tekrar başldm
Ben 1 pakete yaklaşıyorum günde. Azaltmaya çalıştıkça daha çok canım istiyor. İnşallah sende tekrar bırakırsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben sigarayı bırakamam sanıyordum. Resmen içmiyor yiyordum. Çok zorladı beni ama yavaş yavaş azalttım 7 haftaya girişimde komple bıraktım. Çok istediğim zamanlar oldu ama onun yerine bol bol meyve yiyorum. En çok enerji içeceğine hasret kaldım. Günde 2 tane içiyordum şimdi içmiyorum canım çok istiyor ama bebeğime zarar gelmesine razı gelemem keyfim için diye kendimi dizginliyorum.
Darısı banada olsun inşallah. Senin adına çok sevindim. Enerji içeceğin çok çok canın çekiyorsa meyve suyuna çok az karıştırıp nefsini körleyebilirsin. Çok canın istiyorsa mutlaka tatmak gerekmiş

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ben 1 pakete yaklaşıyorum günde. Azaltmaya çalıştıkça daha çok canım istiyor. İnşallah sende tekrar bırakırsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Darısı banada olsun inşallah. Senin adına çok sevindim. Enerji içeceğin çok çok canın çekiyorsa meyve suyuna çok az karıştırıp nefsini körleyebilirsin. Çok canın istiyorsa mutlaka tatmak gerekmiş
Günde 3 4 tane içiyorum bazen hiç içmediğim oluo benden sana tavsiye evde sigara Bulundurma evde sigara oldukça insanın içesi gelio

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bir post daha açılmış sigara bırakamak ile alakalı oraya da yazdım buraya da yazayım. Bırakamıyorum kocaman bir yalandır. Bu kendimizi kandırmış olma biçimimiz, bu şekilde süreci uzatiyorsuhuz. Ben 11 yıl içtim ve günde bazen 2 paket içerdim sigarayla sevişiyordum resmen. :) Diyeceksin ki yarı. Sabah itibariyle seni bırakıyorum ve sonra paketi görebileceğiniz bir noktada sabitleyip göz göze gelmekten de çekinmeyin. İcmedikce şevke geleceksin, önce dakikalar, sonra saatler sonra günler, Sonra haftalar aylar yıllar derken bir bakmışsın ki benim gibi 5 yılı geride bırakmış olacak ve kendinle gurur duyacaksın. Sadece vazgeçme başka yolu yok!

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar