Sorum var Sigara

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Sigara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,242 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sigara
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir'inAnnesi

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hamilelikte doğuma kadar sigara içen oldu mu sürekli bırakmak isteyipte bırakmayan oldu mu merak ediyorum çünkü ben bırakamadım 31+5 im ama çocuğa çok zarar verir mi oyle asirida içmiyorum 1 paket kadar da değil 7 8 tane günde
Çok yanlış yaptığımız değil sigara içmek dumanına bile maruz kalmamanız gerekiyor bebeğinize. Kalıcı hasarlara sebep oluyorsunuz yapmayın çocuğunuza bunu 7 8 ne demek 1 tane bile içemezsiniz

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
İçmek istemesemde bırakamıyorum malesef
Merhabalar hamilelikte doğuma kadar sigara içen oldu mu sürekli bırakmak isteyipte bırakmayan oldu mu merak ediyorum çünkü ben bırakamadım 31+5 im ama çocuğa çok zarar verir mi oyle asirida içmiyorum 1 paket kadar da değil 7 8 tane günde
Bu saaten sonra biraksan ne birakmasan ne 32 haftaya gelmissin keşke icmeseydin ama bise olmadiysa olmaz bu saTen sonra 😄

Sürpriz yumurta 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bu 3. Cocugum hepsinde ictim maalesef büyük oglum 19 yasinda ortanca kizim 6 yasinda sürpriz yumurtam 23 gunluk coksukur büyükler 1 kere antibiyotik bile almadan büyüdüler bu matah biseymis gibi söylemiyorum tabiki dr başta sigara içiyormuş diye sordu evet dedim düşük ağırlıklı bebek ve erken doğum riski olabilir dedi başka da kanıtlanmış birsey yok dedi sen bilirsin ama sonuçta sağlığa zararlı ne kadar azalırsan kar demişti

Aysunshshshs

Kayıtlı Üye
rank
Burda şimdi öyle efe efe konuşmaya gerek yok bende içiyorum 34+5 olduk evet tabiki övünmüyorum fakat bırakamayan bırakamıyor. Doktorum bana da sordu içiyorum dedim gebelikten 3 ay önce bırakmak lazım dedi vücuttan temizlenmesi için şimdiye kadar içtiysen ne diyebilirim dedi. Ki mantıken doğru ilk kızımda da bırakamadım çok şükür bi sıkıntı olmadı. Bırakabilene hayranlık duyuyorum ama madem bırakamadın bu zamana kadar düşünüp stres yapma

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu 3. Cocugum hepsinde ictim maalesef büyük oglum 19 yasinda ortanca kizim 6 yasinda sürpriz yumurtam 23 gunluk coksukur büyükler 1 kere antibiyotik bile almadan büyüdüler bu matah biseymis gibi söylemiyorum tabiki dr başta sigara içiyormuş diye sordu evet dedim düşük ağırlıklı bebek ve erken doğum riski olabilir dedi başka da kanıtlanmış birsey yok dedi sen bilirsin ama sonuçta sağlığa zararlı ne kadar azalırsan kar demişti
Aynen öyle tabiki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burda şimdi öyle efe efe konuşmaya gerek yok bende içiyorum 34+5 olduk evet tabiki övünmüyorum fakat bırakamayan bırakamıyor. Doktorum bana da sordu içiyorum dedim gebelikten 3 ay önce bırakmak lazım dedi vücuttan temizlenmesi için şimdiye kadar içtiysen ne diyebilirim dedi. Ki mantıken doğru ilk kızımda da bırakamadım çok şükür bi sıkıntı olmadı. Bırakabilene hayranlık duyuyorum ama madem bırakamadın bu zamana kadar düşünüp stres yapma
Teşekkür ederim canım benim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm çevremde içen çok gebe olan... Ama içmesen daha iyi kuzum günde 8 tane çok yani hic bırakamıyorum dersen gunde bı adet iç yavaş yavaş bırakmaya bak

2prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 15 tane falan içtim canim bırak madm da azaltamdm da çok.sukur bebeğim de iyi suan 1 buçuk aylık ve erken doğumda olmadı 40 +5 gün de doğmum gercekledi

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Canm yanlış anlamda sigara icmek hem sana hemde bebeye zararli vala yorumları okuyubda çok şaşirdim Azerbaycan da yani benim ortamimda hicbir kadin sigara cekmez cok şaşirdim inşallah bişiy olmaz canm üzülme ama bir bir azaltmalisin cekmesen bebeyine iyi olar dumana maruz kalmasin 😔

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
hamile olduğumu öğrendiğimiz gün, doktorumuz sordu sigara ya da alkol kullanıp kullanmadığımı. kullanıyorsan bugün bırak demişti. şükür ikisini de kullanmıyorum. hamileliğim boyunca sigara kokusuna bile maruz kalmamaya dikkat ettim. sokakta yürürken bile sigara içenlerin dumanlarından kaçtım. kokusunu sevmem tıkar beni zaten. bence bebeğini düşün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar