Sorum var Sigara

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Sigara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,242 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sigara
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir'inAnnesi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hamilelikte doğuma kadar sigara içen oldu mu sürekli bırakmak isteyipte bırakmayan oldu mu merak ediyorum çünkü ben bırakamadım 31+5 im ama çocuğa çok zarar verir mi oyle asirida içmiyorum 1 paket kadar da değil 7 8 tane günde
İlk hamileliğim de doğurana kadar içtim doktor sordu içiyorum dedim fazla abartma dedi, bunda da sordu içiyorum dedim günlük 5i geçme dedi.

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin kendi tercihi bırakmak isteyen bırakır, ben bırakamadım içtim çok şükür çocuğum da gayet sağlıklı, içmesek iyi ama içiyoz
Böbrekleri bitmiş bebegin dedi arkadaş ona takıldım ben ya öyle bişey olsa doktor niye 5 adt izin versin ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Böbrekleri bitmiş bebegin dedi arkadaş ona takıldım ben ya öyle bişey olsa doktor niye 5 adt izin versin ki
Geçen doktor kaan canlı yayyon da sorduk sigara içiyoruz bırakamıyoruz diye içmeseniz iyi olur dedi benim bi hastam vardı günde 2 paket içiyordu çocugu gayet saglıklı doğdu dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçen doktor kaan canlı yayyon da sorduk sigara içiyoruz bırakamıyoruz diye içmeseniz iyi olur dedi benim bi hastam vardı günde 2 paket içiyordu çocugu gayet saglıklı doğdu dedi

G

Glsh

Guest
Bu konuda ben de dertliyim. Bazen kendime kizip ne kadar iradesizim diyorum. Kizdikca daha cok.ictigimi farkettim. Doktorum bana da sormustu kullaniyomusun diye normalde gunde 10 tame falan iciyodum 5 e dusurdum dedim. Tamam 5 cok degil dedi ama tabii ki icmemek daha iyi. Hemen birakabilenleri tebrik ediyorum. Çok da kendime yuklenmemeye calisiyorum. Bazi gun oluyo kendimi zorlayip sadece 1 tane iciyorum bazi gun oluyo 5 degil 6 7 oluyo. Boyle boyle geciyo gunler. Çok kati olunmamasi gerektigini dusunuyorum dedigim gbi kendine kizdikca daha cok iciyo insan. Umarim bir gun birakabiliriz😊

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Valla çevremde hamile olan herkes içiyor çok şükür hiç birinde birşey yok, annem deli gibi içmiş bize hamileyken hiç bir rahatsızlığımız yok. Hastalık geldimi illa birşey bahane ediliyor işte

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hamilelikte doğuma kadar sigara içen oldu mu sürekli bırakmak isteyipte bırakmayan oldu mu merak ediyorum çünkü ben bırakamadım 31+5 im ama çocuğa çok zarar verir mi oyle asirida içmiyorum 1 paket kadar da değil 7 8 tane günde
Ben gebe kaldıktan hemen sonra bıraktım tiksindim. Sonra bulantilarim geçti sigara istedi hep canım ama cesaret edemedim içmeye korktum birsey olur bebegime diye içmedim aylarca. Geçen gün Bi tane yakayım dedim kocamın paketinden 1 tane aldım o uyurken yaktım ama yakalandım şimdi vicdansız kalpsiz hain anneye çıktı adim 😀 kendisi hep yanımda içiyor sanki zararı olmuyor bana öyle.

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 7+3 haftalığım canım test yaptığım gün baktım testimde gebe çıktım hemen braktım sigarayı ondan Bi hafta sonra doktora gittim emin olmak için gebemiyim diye doktor gözün aydın gebesin dedin doktorum bana çay kahve sigara yasak dedi bunları kullanma dedi ben Bi haftadır bırakmışım dedim 😊sadece kahvaltıda çay içiyom oda çok açık dedim helal olsun dedi ve güldü 😊yani demek istediğim bende durum bu ben böyle şeylere çok dikkat eden biriyim inşallah sende bırakırsın bu arada 20 yıldır sigara içen biriyim ve her gebeliğimde bırakmışım taaaki bebeğimi sütten kesinceye kadar😇
aferin sana vallahi helal olsun sana 👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar