Sorum var Sigara

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Sigara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,239 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sigara
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir'inAnnesi
M

Merem

Guest
Ya bazı yorumları gerçekten anlayamıyorum, kadın diyor ki içiyorum pişmanım, üzüldüğü için msj yazmış belli, insanlar da üstüne gidiyor bebeğe zarar bilmem ne, onun aklı fikri yok mu? Içilmemesi gerektiğini bilmiyor mu? Canlı yayın yapan, youtube yayını yapan doktorlar tabii ki içmeyin diyecek, siz birebir konuştuğunuz zaman günde 3-4 tane içebilirsiniz diyolar, insanlar çare bulamadıkları bir şey için buraya yazmışlar ve siz (bazıları) daha çok üzmek için uğraşmışsınız resmen, karşınızda hamileler var ya, sigaradan daha tehlikeli şeyler var bence, insanları strese sokmak gibi... rahatlatmaya çalışsaydınız keşke biraz, bunu bile okumazsınız ama neyse... biraz daha anlayış lütfen, klavye başında her şeye ahkam kesmek ne kolay

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya bazı yorumları gerçekten anlayamıyorum, kadın diyor ki içiyorum pişmanım, üzüldüğü için msj yazmış belli, insanlar da üstüne gidiyor bebeğe zarar bilmem ne, onun aklı fikri yok mu? Içilmemesi gerektiğini bilmiyor mu? Canlı yayın yapan, youtube yayını yapan doktorlar tabii ki içmeyin diyecek, siz birebir konuştuğunuz zaman günde 3-4 tane içebilirsiniz diyolar, insanlar çare bulamadıkları bir şey için buraya yazmışlar ve siz (bazıları) daha çok üzmek için uğraşmışsınız resmen, karşınızda hamileler var ya, sigaradan daha tehlikeli şeyler var bence, insanları strese sokmak gibi... rahatlatmaya çalışsaydınız keşke biraz, bunu bile okumazsınız ama neyse... biraz daha anlayış lütfen, klavye başında her şeye ahkam kesmek ne kolay
Çok teşekkür ederim canım eline sağlık sonunda çok güzel bir yorum okudum Allah razı olsun mutlu ettiniz beni çok doğru konuştunuz

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum çok haklısın. Yani aslında şuan ki yaşam tarzimizda bir çok gebe kadın malesef kullanıyor bırakamıyor ve ya da. Bırakmak istemiyor herkez çok zararlı diyor ki bizlerde bunun zararlı olduğunu biliyoruz. Ya azaltmaya yada bırakmaya çalışıyoruz ama bazen öyle insanlar geliyor çok zararlı bebeğin hasta olucak bebeğin kapkara olucak. Cocukda su olur bu olur diyolar ya ben bogazlamak istiyorum. , Zaten sigaranın kötü bişey olduğunun bilincindeyiz bizler. Yanlız sigara kullanmayan annelerin de çocukları sağlıklı yada hastalikli dogabiliyor onlarda o zaman sigaramı kullanmış oluyolar anlam veremiyorum ben. Birini biliyorum ki. Hem sigara hem alkol her boku yer içerdi çocuğu sapa sağlam doğdu. Tabiki bunu bende istemem ama. Herkezin kendi düşünce ve kararı bende kullanıyorum sigara. Ama azaltiyorum bebeğim için kendim için doğumum için. Bence dikkatli yorum yapmaları lazım ama. Zor 🤨

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum çok haklısın. Yani aslında şuan ki yaşam tarzimizda bir çok gebe kadın malesef kullanıyor bırakamıyor ve ya da. Bırakmak istemiyor herkez çok zararlı diyor ki bizlerde bunun zararlı olduğunu biliyoruz. Ya azaltmaya yada bırakmaya çalışıyoruz ama bazen öyle insanlar geliyor çok zararlı bebeğin hasta olucak bebeğin kapkara olucak. Cocukda su olur bu olur diyolar ya ben bogazlamak istiyorum. , Zaten sigaranın kötü bişey olduğunun bilincindeyiz bizler. Yanlız sigara kullanmayan annelerin de çocukları sağlıklı yada hastalikli dogabiliyor onlarda o zaman sigaramı kullanmış oluyolar anlam veremiyorum ben. Birini biliyorum ki. Hem sigara hem alkol her boku yer içerdi çocuğu sapa sağlam doğdu. Tabiki bunu bende istemem ama. Herkezin kendi düşünce ve kararı bende kullanıyorum sigara. Ama azaltiyorum bebeğim için kendim için doğumum için. Bence dikkatli yorum yapmaları lazım ama. Zor 🤨
Evet çok haklısın kuzum yani engelli çocuk Allah tarafından gelen birsey bizim değil sigara içmeyen insanlarında bazı çocuğu engelli ama ne diyebiliriz ki hic birsey de gelmiyor elden

Aysenaz ve aselin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hamilelikte doğuma kadar sigara içen oldu mu sürekli bırakmak isteyipte bırakmayan oldu mu merak ediyorum çünkü ben bırakamadım 31+5 im ama çocuğa çok zarar verir mi oyle asirida içmiyorum 1 paket kadar da değil 7 8 tane günde
7.8 tane diyorsun çok fazla değil diyorsun.yapma en azından günde bitane nefsini körlemek için iç.o bile iyi değilde yani.bende kullanıyodum hamilelikte bıraktım.bi paket bitmeden diğerini alırdım.zaten tiksindim de seni linclemek için demiyorum bunları yanlış anlama ama nolur en azından günde 1 tane iç.

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
7.8 tane diyorsun çok fazla değil diyorsun.yapma en azından günde bitane nefsini körlemek için iç.o bile iyi değilde yani.bende kullanıyodum hamilelikte bıraktım.bi paket bitmeden diğerini alırdım.zaten tiksindim de seni linclemek için demiyorum bunları yanlış anlama ama nolur en azından günde 1 tane iç.
Tamam teşekkür ederim 🙂

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum çok haklısın. Yani aslında şuan ki yaşam tarzimizda bir çok gebe kadın malesef kullanıyor bırakamıyor ve ya da. Bırakmak istemiyor herkez çok zararlı diyor ki bizlerde bunun zararlı olduğunu biliyoruz. Ya azaltmaya yada bırakmaya çalışıyoruz ama bazen öyle insanlar geliyor çok zararlı bebeğin hasta olucak bebeğin kapkara olucak. Cocukda su olur bu olur diyolar ya ben bogazlamak istiyorum. , Zaten sigaranın kötü bişey olduğunun bilincindeyiz bizler. Yanlız sigara kullanmayan annelerin de çocukları sağlıklı yada hastalikli dogabiliyor onlarda o zaman sigaramı kullanmış oluyolar anlam veremiyorum ben. Birini biliyorum ki. Hem sigara hem alkol her boku yer içerdi çocuğu sapa sağlam doğdu. Tabiki bunu bende istemem ama. Herkezin kendi düşünce ve kararı bende kullanıyorum sigara. Ama azaltiyorum bebeğim için kendim için doğumum için. Bence dikkatli yorum yapmaları
Evet çok haklısın kuzum yani engelli çocuk Allah tarafından gelen birsey bizim değil sigara içmeyen insanlarında bazı çocuğu engelli ama ne diyebiliriz ki hic birsey de gelmiyor elden
Yani abla. Doğru söylüyorsun hiç bir hastalığı olmayan annelerin babaların çocukları bile hastalıklı dogabiliyor duyuyor görüyoruz. Ne gelirse allahdan gelir. Ona el açıp dua etmek gerek doktorların bile her dediğine inanmayıp bebeğim en azından oldu deyip şükür etmek gerek çok saçma bu sigara konusundaki tepkiler

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank

Elifavsarr1

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hamilelikte doğuma kadar sigara içen oldu mu sürekli bırakmak isteyipte bırakmayan oldu mu merak ediyorum çünkü ben bırakamadım 31+5 im ama çocuğa çok zarar verir mi oyle asirida içmiyorum 1 paket kadar da değil 7 8 tane günde
Ben sadece ilk 2 ay falan içmedim sonrasında doğuma kadar içmeye devam ettim 5 aylık bebeğim var şuan sağlıklı bir sorunu olmadı çok şükür tabi her bebek bir değil ne olur ne olmaz bırakamıyosan bile az içmeye çalış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar