Sorum var Sigara

• Konbuyu başlatan Yuksel
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yuksel tarafından oluşturulan Sigara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 226 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sigara
Konbuyu başlatan Yuksel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamilelikte sigara icenler birakmak icin ozelbirsey yaptiniz mi acaba?
Merhaba, kullanmadım, amma başka ülkelerdü böyle üst dudakda dişlerle arasına bi şey sıkıştırıyorlar nikotin istegini karşılayan bi şey.
(Sigara sonrası nikotin yokluğunu; nikotin sakızı, dilaltı tablet ya da bantlar ile takviye edebilirsiniz. Sebzelerin gücünden faydalanın. Kereviz, kabak, patlıcan, fasulye, salatalık, brokoli gibi sebzeler sigaranın tadını etkiler. Bu sebzelerin düzenli tüketimi, sigaranın artık hoşunuza gitmesini engelliyor.) Bu da internetten.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba hamilelikte sigara icenler birakmak icin ozelbirsey yaptiniz mi acaba?
Kuzum bende içiyordum hamile kalınca direk bilinç altı ile bıraktım bu biraz irade ile sanırım ama içen varmı var onada saygı duyayarim ama istersen bı doktoruna bu durumu danış çok içiyorsan bile günlük kendini sinir koy mesala 1 dal icicem de eğer birakamazsan

Y

Yuksel

Guest
Kuzum bende içiyordum hamile kalınca direk bilinç altı ile bıraktım bu biraz irade ile sanırım ama içen varmı var onada saygı duyayarim ama istersen bı doktoruna bu durumu danış çok içiyorsan bile günlük kendini sinir koy mesala 1 dal icicem de eğer birakamazsan
Ilk hamileligimde bebegim karnimda oldu. Kendimi 3 adet sigarayla sinirlandirmistim ama sigara ictigim icin kendimi sucladim.. cogu insan sigarayla alakasinin olmadigini soylese de.. simdi korkum var.

Y

Yuksel

Guest
Merhaba, kullanmadım, amma başka ülkelerdü böyle üst dudakda dişlerle arasına bi şey sıkıştırıyorlar nikotin istegini karşılayan bi şey.
(Sigara sonrası nikotin yokluğunu; nikotin sakızı, dilaltı tablet ya da bantlar ile takviye edebilirsiniz. Sebzelerin gücünden faydalanın. Kereviz, kabak, patlıcan, fasulye, salatalık, brokoli gibi sebzeler sigaranın tadını etkiler. Bu sebzelerin düzenli tüketimi, sigaranın artık hoşunuza gitmesini engelliyor.) Bu da internetten.
Cok tesekkir ederim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ilk hamileligimde bebegim karnimda oldu. Kendimi 3 adet sigarayla sinirlandirmistim ama sigara ictigim icin kendimi sucladim.. cogu insan sigarayla alakasinin olmadigini soylese de.. simdi korkum var.
Şimdi o zaman sana şöyle diyebilirim bak ilk bebeğini kaybetmişsin Allah'ım kimseye yaşatmasın bir tecrübe edinmişsin sonuçta sigara içtiğini kendin de söylüyorsun ve kendini hani bununla olduğunu düşünüyorsun bu senin için bırakman için aslında büyük bir dezavantaj diye düşünüyorum direkt beyninde bitir kuruyemiş tüket aklına geldikçe sakız çiğne veya sigara isteği geldiği an evden dışarı çık dolaş hani bunu sen kendi beyninde bitirebilirsin biz hani diyoruz ki işte bir tane iki taneden bir şey olmaz gene oluyor Ama hani bu bu karşıdaki insana biraz daha tatmin etmesi için diyoruz hani bir anda da bırakılacak bir şey değil anlıyorum seni çok zor nikotin eksikliği zor bir süreç patlıcan yiyebilirsin nekoten eksikliğine çok iyi geliyor o da

Tüm sayfalar yüklendi.