Sigarayı bırakamıyorum

• Konbuyu başlatan Yeni anniş
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeni anniş tarafından oluşturulan Sigarayı bırakamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 825 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sigarayı bırakamıyorum
Konbuyu başlatan Yeni anniş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya
Y

Yeni anniş

Guest
Arkadaşlar merhaba 4 haftalık hamileyim. Aşırı sigara içme isteğim var bırakmak istedikçe daha çok canın istiyor. Bu durumu yaşayan varmı?

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Aklına geldikçe sakız çiğne kuruyemiş ye cnm

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Bende 8 haftalık hamileyim bende bırakamıyorum azalttim bir paket içiyordum şu an günde 5 6 tane içiyorum kendimi çok sucluyorum ama birakicak dedikçe daha çok canım istiyor inşallah bırakabiliriz

Ben sigara içilmesine karşıyım heleki kadının. Siqara içende siqara içilen yerde bulunan her kes ciyerlerini mahv ediyor. Can doguracaksan bırakman gerek kendi keyfinçin bebeye zarar veremezsin. Birakırsın insAllah

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşım bırakamıyorum ne demek. Ne yesek plesentadan bebeğe geçiyor bir alışkanlığın birakilmasi zor olabilir ama küçücük bir bebeğe bunu yapamazsın. Covid aşısı bile anneden bebeğe geçip antikor üretiyor. Düşünün mesele ne kadar hassas.

Yeni annil

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşım bırakamıyorum ne demek. Ne yesek plesentadan bebeğe geçiyor bir alışkanlığın birakilmasi zor olabilir ama küçücük bir bebeğe bunu yapamazsın. Covid aşısı bile anneden bebeğe geçip antikor üretiyor. Düşünün mesele ne kadar hassas.
Elbette hassasiyetini biliyorum. Ama keyif olsun diye içilen bir şey değil 16 yıldır kullanıyorum. Vücudun alışkın olduğu bir nikotin seviyesi var. O azalınca vücut yoksunluğa giriyor. Psikoloji alt üst oluyor. Ben sigarayı savunmuyorum başladığım güne lanet olsun ama bırakmak öyle kolay olmuyor maalesef

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bu kocaman bir yalan kendini kandırıyorsun.Ben 11 yıl içtim,çok çabaladım. Azaltarak bırakmaya çalıştım olmadi, sadece dayanamayacak kadar olunca içerim dedim olmadı yani hemen hemen her yolu denedim. Sonra dedim ki bir gün kendime, sen kendine bunu nasıl yapıyorsun? Bu kadar mi değersiz sağlığın, bu kadar mi aciz ve iradesizsin. Bir ot karşısında bu kadar mi çaresizsin. Paketimde tam 8 dal sigara vardı çok iyi hatırlıyorum. Gece yatmadan önce dedin ki kendime yarından itibaren asla icmeyeceksin! Bu 8 dal sigara da pakette duracak, gözümün önünde duracak şekildeydi sürekli göz göze geliyorduk ve ben kazandım. 08/01/2016 cuma günü bıraktım. 5 yıl oldu çok şükür halen canım çekiyor hala deli gibi istiyorum ama içmeyecegim. İlk 8 Ay zorlanıyorsun ama sonra kendinle gurur duyacaksın, ara ara çekiyor canın rüyalarını bile süslüyor. :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar