Sorum var şıllık tatlisi bilen varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan şıllık tatlisi bilen varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,238 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı şıllık tatlisi bilen varmi
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tesekur edirim cicegim😍 turkyeden Rusuyaya gelince donerde donerlik kalmaz😂 dusunmen yeter balim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim basqa sehurlerinde varmi bilmem biz yaşadikmiz sehirde zor bulnyor şaverma var oda doneri avez etmiyo
Ne demek canım ya orda hiç mi yapmıyorlar

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
eşim gecen senelerde bu tatlıyı yemiş dun akşam diyoki bana yapsana ben tamm yapim dedim ama tadi nasil bilmiyorum deneyen yapan varmi püf noktalarini bilen varmi bana anlatabilirmi
Ben bir Diyarbakırlı olarak bu tatlıyı biliyorum bizde farklı yapılıyor ama biz sacda krep pişiriyoruz ondan sonra kırepleri küçük parçalara ayırıp bir tepsiye koyuyoruz hepsini üzerinede pekemezi pişirip koyuyoruz üstüne ceviz ekliyoruz 😋😋 çok güzel oluyor 😋😋hatta bu akşam yaptım yedik 🥰🥰bizim burda böyle yapılıyor diğer yöreleri bilmiyorum canım 🥰🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canim ben gebeykende canjm cok cekerdi bulamazdik sonra eşim uzaq bir mesafeden gidub bir donerci bulub alsmisdi dun bakmis dondrci kapatmis orayi😂 demeki yemesemde olur kedim yaparim amma disardaki gibu guzel.olmaz
Anladım canım daha kendin yap daha sağlıklı aslında dışardaki hangi şartlarda yapılıyor bilmiyoruz ama daha tatlı geliyor 🤣

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ya kıyamam ben göndereyim sana adresini yaz

Tatlının isminde meymenet yok 🤣 tatlıyı kim bulmuşsa yaşamıyordur bence 🤣

Hepimiz hayırlı yaşayalım canım benim 🥰 gülelim diye söyledim 🤣🤣
Bencede bu nasıl tatlı ismi hahahah bizdeki tatlı isimleri yemek isimleri kimsede yoktur🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar