Sorum var şıllık tatlisi bilen varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan şıllık tatlisi bilen varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,176 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı şıllık tatlisi bilen varmi
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
eşim gecen senelerde bu tatlıyı yemiş dun akşam diyoki bana yapsana ben tamm yapim dedim ama tadi nasil bilmiyorum deneyen yapan varmi püf noktalarini bilen varmi bana anlatabilirmi
Ne yazıkki b3nde bilmiyorum kuzum 😕 ama şuan bilen varsa takipteyim ismine bayıldım b3nde deneyebilirim 🥰😁

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Hamuru icin.
1.5 bardak sut
1 bardak un
Yarim paket kabartma tozu
Ceviz
Şerbeti icin.
1 bardak seker .1 bardak su
Hamuru icin ceviz haric butun mazemeleri 1 kaba tokub cirpiyoruz.
Krep tavasini yagladikdan sonra 1 kepce karismnan tokuyoruz pisen hamurun icnde dovulmus ceviz serib dilim dilim kesiyorsun
Borcamin icine srasi ile diz o srada šerbetide bisir,kaşikdan şelbet ip ip akanaa kadar bisir damla damla akiyorsa bismemis selbet pif toktasi bu canim daha sonra, şerbet sicaken hamurun uzerine tok heryere iyice tok usdunu cevuz ya çkolata ile susleye bilirsin şimdiden afuyet olsun

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
eşim gecen senelerde bu tatlıyı yemiş dun akşam diyoki bana yapsana ben tamm yapim dedim ama tadi nasil bilmiyorum deneyen yapan varmi püf noktalarini bilen varmi bana anlatabilirmi
Yuteba yazin Benda suan izledim basit tatli krep arasi civizli ust ust pasta gibi dizyosunuz ustundan sekerli su dokulyomus ilk defa duydum yemamistimda ama evde denecam😊😋

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar