Sinir krizi el ayak uyuşması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlkmlk tarafından oluşturulan Sinir krizi el ayak uyuşması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,874 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir krizi el ayak uyuşması
Konbuyu başlatan Mlkmlk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlkmlk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah olmaz .Allah korusun . Benim erken menopoz durumum var . Bu bebeği çok istedim . 😔😔 Doktorlar yaklasik 4 yıl sonra menopoza girecegimi söylediler . 😔😔 Rabbim bir mucize nasip etti .
Rabbim sana bağışlasın inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım 🙏 elinden geldikçe sinir stres olmamaya çalış, seni strese sokan insanlardan da uzak dur hiç muhatap bile olma

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah olmaz .Allah korusun . Benim erken menopoz durumum var . Bu bebeği çok istedim . 😔😔 Doktorlar yaklasik 4 yıl sonra menopoza girecegimi söylediler . 😔😔 Rabbim bir mucize nasip etti .
Ne stres oluyon sanki ne varda sakın birdaha olma bebegini düşün önce saha sonra sola boşver seni sinir eden insanları karnındaki bebegim tırnağına kurban et umur etme

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba az önce birileri yüzünden sinir krizi geçirdim ağlama hızlı nefes alıp verme sonucu elim ayagim uyustu çok korktum kontrol edemedim .10 haftalık gebeyim . Bebeğime bişey olmuş mudur ?
Canim oncelikle cok gecmis olsun aynisini bende yaşadım elde uyuşma hızlı nefes alıp verme ölüm korkusu kalp agrisi hareket edememe ben kac kere acile kaldirildim bu sinir krizi degil canim panik atak buna yapabilecekleri bisey yok pskolojik acile gitsende bisey yapıyorlar boyle olacağını hissettiğin zaman derin nefes alıp 5 e kadar say birak temiz hava su iç bi kere oldumu devemi geliyor gecmis oldun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne stres oluyon sanki ne varda sakın birdaha olma bebegini düşün önce saha sonra sola boşver seni sinir eden insanları karnındaki bebegim tırnağına kurban et umur etme
A
Kızlar merhaba az önce birileri yüzünden sinir krizi geçirdim ağlama hızlı nefes alıp verme sonucu elim ayagim uyustu çok korktum kontrol edemedim .10 haftalık gebeyim . Bebeğime bişey olmuş mudur ?
Canim bide cok kafaya takip onu bunu ağlayıp kendini parçalama kendini açıklamak icin birak kim ne derse desin ben de yaptım sinirden stresten ağlamak tan ertesi sbh kalktigimda kanamam oldu dikkat et

Ya canım onu bende yaşıyorum . Bir kaç kez oldu. Ellerim uyuşdu kollarım falan. Kendimi suda sırt üstü uzanmışım gibi hiss etdim . Öyle qarip olmuşdum 😏😏😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaş yaşındasın? Neden menopoza giricenki?

Mlkmlk

Guest
rank
Kızlar tavsiyleriniz için teşekkür ederim . İnanın ilk hamileligim çok stresli geçti . Bu sefer pozitif olmaya calisiyordum . Ama bazen planladigimiz gibi olmuyo hayat . Bazen bir dik bir yokus bazen dümdüz bir yol .. Bizim elimizde olmuyo bazı sebepler . . Güzel tavsiyeleriniz icin teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar