Sorum var Sinir krizi patlaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Sinir krizi patlaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,364 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir krizi patlaması
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sen böyle düşünüp sinirlendikçe sadece kendini yıpratıyorsun hiç kimsenin umrunda olmuyor onlar hayatlarına kaldığı yerden devam ediyorlar. Allah korusun sende bir psikolojik rahatsızlık başladığı takdirde çocuğunun sağlığı, psikolojisi ne olacak ? Bunu düşünerek hareket et. Tamam geçmiş zor geçti ama geçti bitti sonuçta. Sen geleceğine ve çocuğuna odaklan. Kendine uğraş bul

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Başka biri varmı onun hayatında
Fırından tezgahtarin biriyle vatsaptan mesajını görmüştüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen böyle düşünüp sinirlendikçe sadece kendini yıpratıyorsun hiç kimsenin umrunda olmuyor onlar hayatlarına kaldığı yerden devam ediyorlar. Allah korusun sende bir psikolojik rahatsızlık başladığı takdirde çocuğunun sağlığı, psikolojisi ne olacak ? Bunu düşünerek hareket et. Tamam geçmiş zor geçti ama geçti bitti sonuçta. Sen geleceğine ve çocuğuna odaklan. Kendine uğraş bul
Tamam ablam sen nasılsın bi kaç haftadır yoktun burda herkez seni merak etdi 🙃

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Fırından tezgahtarin biriyle vatsaptan mesajını görmüştüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam ablam sen nasılsın bi kaç haftadır yoktun burda herkez seni merak etdi 🙃
Ve sen buna rağmen yuvanı kurtarmaya mı çalıştın yada buna rağmen bu adama yazdın mı canım .

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ve sen buna rağmen yuvanı kurtarmaya mı çalıştın yada buna rağmen bu adama yazdın mı canım .
Abla ben bırakıp gelmeden önce görmüştüm o mesajı sonra ismail ayrı yatınca ben yanlizli seviyorum dedi ocin ben onu bırakıp geldim konuştu kız gorumcemin cocunu bahane edip yazmış dı gorumceme anlatdim durumu ben

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Abla ben bırakıp gelmeden önce görmüştüm o mesajı sonra ismail ayrı yatınca ben yanlizli seviyorum dedi ocin ben onu bırakıp geldim konuştu kız gorumcemin cocunu bahane edip yazmış dı gorumceme anlatdim durumu ben
Görümcenin çocuğunu Merak eden görümcene yazar kocana değil . Hoş günahını almak istemem ama belki ilişkisi var sana o yüzden yanlızlğı seviyorum dedi

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Görümcenin çocuğunu Merak eden görümcene yazar kocana değil . Hoş günahını almak istemem ama belki ilişkisi var sana o yüzden yanlızlğı seviyorum dedi
Abla ben kendim hesap açıp o kızla konuştum benim yazdığım bilince sevgilim var dedi bana kız bende biliyorum abla öyle oldunu girumceme yazması lazım oldunu işte dedim gibi çocuğu bahane edip benim kocama yaziyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Abla ben kendim hesap açıp o kızla konuştum benim yazdığım bilince sevgilim var dedi bana kız bende biliyorum abla öyle oldunu girumceme yazması lazım oldunu işte dedim gibi çocuğu bahane edip benim kocama yaziyor
İşte sorun da o ya kuzum senin kocana yazması

Tüm sayfalar yüklendi.