Sipral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mayıs Anneleri kategorisinde Berfin çağrıtekin tarafından oluşturulan Sipral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,644 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mayıs Anneleri
Konu Başlığı Sipral
Konbuyu başlatan Berfin çağrıtekin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Esin ne zaman donecek canım yada sen gitmicek misin yurt dışına😥 zor olacak biraz senn için
Eşim yurtdışında bende oradaydım 13haftalik hamileyken geldim oğlumun okulu için annem 6yil önce vefat etti eşim buraya gelmemden dolayı babamı ablamı suçluyor aslında haksız da sayılmaz onlarında etkisi oldu gelmeme biraz eşim babam ve ablamı istemiyor evime gelmesinler sen dışarıda görüş diyordu tamam dedim ablam geldi bı gün bende ona eşimin soylediklerini söyledim biz nasıl olsa cafede restoran da görüşüyoruz diye takmaz umursamaz dedim ablamda bana küstü kocanla mutlu ol bidaha arama beni senin kimsem yok artık dedi babam ve abimle birlikte yaşıyorlar hiç birşey diyemedim giderken de watsap tan engelledi beni 3dk hakaret mesajı ertesi gün abim aradı ablan sana küsmüş dedi dedim ben kime kuseyim hamile olan benim kimsenin tribini çekemem 13yasinda oğlum var saçlarım beyazlamış dedim eşim için dedim istemiyor evime gelmesin kimse git dışarıda görüş diyo dedim sonra cuma oldu cuma mesajı yazım abime baktım dönmedi aramadı dedim o da küstü galiba anliyacagin Türkiye de kimsem yok 13 yaşında bı oğlum bı 31 haftalık bebeğim ve ben doğuma tek gidicem param la kendime hasta bakıcı tutarım canım bu zor animda anladım ki herkes işine geldiği gibi bu hayatta

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardimcin olsun canım benim dualarim sennle rabbim helinini saglikla versin kucağına 🤲
Canımsın mesajın duygulandırdı beni İnan ağladım böyle bir dostun mesajına ihtiyacım var mış iyiki varsın 🙏 Allah razı olsun canim sende inşallah bora ni sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim ağrısız sancısız acısız bı doğum olsun giderken yaz buradan mutlaka doğa sana dua edicem Alla a emanet ol canım çok öpüyorum seni 🙏💐😇😘😘❤️

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende sezeryanla doğum yaptım ilk adetimde taktirmistim ama kaydı durmadı doktor rahmin yabancı cisimleri kabul etmiyor atmaya çalışıyor demişti iki kere taktı en son kayıp rahim duvarına saplanmış ti bir ay boyunca her gün kanamam oldu en son çıkarttılar birdahada taktirmadim
Bnmde kiz kardesimin oldu oyle geri taktordu o

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Oluyor canım en yüksek koruma diyorlar birde ama hem her ay çok ağrılı ve fazla kanamalı geçiyor hemde kayma olasılığı var bide ipi bile batıyordu sanki ikinciye hamileyim bende eğer doktorlarda onaylarsa kordonları baglaticam kesin çözüm 🤣 bı oğlum var bide kızım olucak yeter şükür Allah'a uzun ömürleri olsun
Yok cnm 3. çocuktan sonra yapıyor ben sordum öyle dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar