Sırt sancısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Sırt sancısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,593 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sırt sancısı
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileliğimin 12. Haftasına giriyorum ve geçen hafta tam 2 defa ara ara tam sırtımın ortasına bıçak girer gibi sancı girdi nefesim kesildi ve çok ter aktım acillik oldum ama hiç bişey anlamadılar size de hiç oldu mu? Ya da bu konuyla alakalı bilgili olan birisi

Pervin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileliğimin 12. Haftasına giriyorum ve geçen hafta tam 2 defa ara ara tam sırtımın ortasına bıçak girer gibi sancı girdi nefesim kesildi ve çok ter aktım acillik oldum ama hiç bişey anlamadılar size de hiç oldu mu? Ya da bu konuyla alakalı bilgili olan birisi
Canım maalesef bende öyle olmuştum o haftalarda şuan 27 haftalık hamileyim dün geceden beri ağrı dinmedi hastaneye gidiyom birşeyler yapmıyorlar bende gitmiyorum büyüyen rahmin ve bebeğin ağırlığından dolayı olabilir zamanla geçiyo ben bu gün hem sırt ağrısından hemde halsizlik ten çok kotydum sıcak bir duş al iyi gelir yatarken bacaklarının arasına bir yastık köy iyi geliyor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba rahminiz bebeğinizle prantılı olarka büyüyor ve bu sebeple omurunuz düzleşiyor. Düzleşmeye bağlı olarak sırt ağrılarınız çok normal. Hamilelikte sıcak duş pek önerilmez bu sebeple ılık bir duş almanız ve sırtınızı kesinlikle ovdurmamanızı tavsiye edebilirim.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Sırtının tam olarak neresi, ciğerlerine ve safra kesene baktılar mi? Tiroidden de kayanakli olabiliyor.

F

Feride

Guest
O haftalarda bendede oldu şuan 20 haftalık oldum yine oluyor korkma enfeksiyon varsa ondan oluyordur canım

Pervin

Kayıtlı Üye
rank
Bende az önce ana sağlığına gittim çok fazla ayakta durdugum için oluyormuş istrahat etmemi söyledi

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım maalesef bende öyle olmuştum o haftalarda şuan 27 haftalık hamileyim dün geceden beri ağrı dinmedi hastaneye gidiyom birşeyler yapmıyorlar bende gitmiyorum büyüyen rahmin ve bebeğin ağırlığından dolayı olabilir zamanla geçiyo ben bu gün hem sırt ağrısından hemde halsizlik ten çok kotydum sıcak bir duş al iyi gelir yatarken bacaklarının arasına bir yastık köy iyi geliyor
Safra kesemde taş çıktı 4 5 tane onlar yapıyormuş 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba rahminiz bebeğinizle prantılı olarka büyüyor ve bu sebeple omurunuz düzleşiyor. Düzleşmeye bağlı olarak sırt ağrılarınız çok normal. Hamilelikte sıcak duş pek önerilmez bu sebeple ılık bir duş almanız ve sırtınızı kesinlikle ovdurmamanızı tavsiye edebilirim.
Çok teşekkür ederim canım

Safra
Sırtının tam olarak neresi, ciğerlerine ve safra kesene baktılar mi? Tiroidden de kayanakli olabiliyor. Safra kesemden oluyormuş canım

Bende az önce ana sağlığına gittim çok fazla ayakta durdugum için oluyormuş istrahat etmemi söyledi
Benim safra kesemde taş varmiş canım çamurlanmış hep 🥺

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar