Sırt ve omuz agrısi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Medine25 tarafından oluşturulan Sırt ve omuz agrısi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,313 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sırt ve omuz agrısi
Konbuyu başlatan Medine25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Medine25

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar 37 haftalık gebeyim sırtım ve sağ omuz kemiğim çok ağrıyor son haftalarda böyle çeken var mı aranızda nefes darligimda bir o kadar arttı 😒😒 dayanmak zorlasti siz de de oluyormuydu
Olmaz mi canim ya😖 bende 35 haftalık hamileyim dun gece bel agrima uyandim dusun çıkacak gibiydi nerdeyse aglicaktim nefes darligi desen cabasi son haftalarimiz olunca normal kuşum sabirsizlikla dogumu bekliyorum😇

Medine25

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz mi canim ya😖 bende 35 haftalık hamileyim dun gece bel agrima uyandim dusun çıkacak gibiydi nerdeyse aglicaktim nefes darligi desen cabasi son haftalarimiz olunca normal kuşum sabirsizlikla dogumu bekliyorum😇
Baska bisey mi var acaba deyip de düşünüyorum yani bu ağrıların tarifi yok doktorum normal az kaldı deyip duruyor 🙄😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek büyüdükçe normal agrilar canim az kalmis sağlıkla kucağına versin allahim 🥰🙏
Amin canım benim inşallah 🤗🤗

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar 37 haftalık gebeyim sırtım ve sağ omuz kemiğim çok ağrıyor son haftalarda böyle çeken var mı aranızda nefes darligimda bir o kadar arttı 😒😒 dayanmak zorlasti siz de de oluyormuydu
33+4 çok ağrım var ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum şimdi bile sola dönmüş mesaj yazıyorum 5dk sonra sağa dön Çekilmeyen kaburga kemiklerim agriyo sırtım belim Allah'ım 12subat gelsede doktor a gitsem 😔

Medine25

Kayıtlı Üye
rank
33+4 çok ağrım var ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum şimdi bile sola dönmüş mesaj yazıyorum 5dk sonra sağa dön Çekilmeyen kaburga kemiklerim agriyo sırtım belim Allah'ım 12subat gelsede doktor a gitsem 😔
Ah canım benim aynı beni anlattın sağ omuzumda bir ağrı geçmiyor yani boyna pozisyon degstryrm ama olmuyor yani 😪😪

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar