Sırtı dönük sanki😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Sırtı dönük sanki😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 867 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sırtı dönük sanki😂
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şevval

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Röntgende sırtı dönük gibi sanki tam anlamadım ama yüzünü göremiyorum ama 15 yada 16 haftalıkken gitmiştim hastaneye şimdi 18 haftalik ne kadarlikken döner bana kendini annesine kendini göstermiyor ya ne nazlı bebek😂

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Röntgende sırtı dönük gibi sanki tam anlamadım ama yüzünü göremiyorum ama 15 yada 16 haftalıkken gitmiştim hastaneye şimdi 18 haftalik ne kadarlikken döner bana kendini annesine kendini göstermiyor ya ne nazlı bebek😂
Benim cadi kızımda öyle ultrasona girmeden önce tatlı biseyler ye hareketleniyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım o sürekli dönüyor hareket halinde zaten de canı göstermek istemiyor demekki😂 o zamandan beri aynı pozisyonda değildir yani

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Canım o sürekli dönüyor hareket halinde zaten de canı göstermek istemiyor demekki😂 o zamandan beri aynı pozisyonda değildir yani
😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Walla keyfi ne zaman isterse bebişin ❤️🥰
Çabuk istesin merak ediyorum ilk bebegim🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Walla keyfi ne zaman isterse bebişin ❤️🥰
Çabuk istesin merak ediyorum ilk bebegim
Benim cadi kızımda öyle ultrasona girmeden önce tatlı biseyler ye hareketleniyor
Evet öyle yapicam inşallah
🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar