Şişme Mont

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Şişme Mont başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 830 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Şişme Mont
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya hanımlar benim kızın şişme montu var ve her dışardan geldiğimizde yıkıyorum ama maalesef içten top top oluyor elimle vurarak düzeltmeye çalışıyorum ama yok siz nasıl düzeltiyorsunuz acaba 🥴🥴
Canım soğuk suda ya da kısa devreye atsan oğlumun da iki tane var çok aşırı sıcakta hiç yikamadim daha duruyor olmuyor ama kaldırdım hiç bir şey olmadi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya hanımlar benim kızın şişme montu var ve her dışardan geldiğimizde yıkıyorum ama maalesef içten top top oluyor elimle vurarak düzeltmeye çalışıyorum ama yok siz nasıl düzeltiyorsunuz acaba 🥴🥴
Kuzum kisa programa at ve sıktırma montu sıktırdigimiz icin o.sekilde oluyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Aynen kuzum bende hep öyle yikarim ❤ nasilsin dun hic konuşamadık sanki🤷‍♀️
Evet canım hemde hiç bir şey olmuyor yine bir postta yazdm görmedin 😂 iyilik güzellik oğluma ne yicen onu yapayım onu alyim ye diyorum onun keyfini bekliyorum 😂 evde herkes oruç bir biz varız bnde onu bekliyorum 😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet canım hemde hiç bir şey olmuyor yine bir postta yazdm görmedin 😂 iyilik güzellik oğluma ne yicen onu yapayım onu alyim ye diyorum onun keyfini bekliyorum 😂 evde herkes oruç bir biz varız bnde onu bekliyorum 😂
Yaaaa ya bildirim cok doluyor benim gözünden kaçıyor demekki kuzum kusura bakma benimde oglum gelicek bende ona ne hazırlasam diye düşünüyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Yaaaa ya bildirim cok doluyor benim gözünden kaçıyor demekki kuzum kusura bakma benimde oglum gelicek bende ona ne hazırlasam diye düşünüyorum
Aynen kız bende kaçırirsam iki defa yaz canım olabiliyor ya canım benim ❤️🥰 hiç bir şey olmaz 😘😘 ay aynı aynı vAlla bnnki de onu beğenmiyor onu yemiyor

Tüm sayfalar yüklendi.