Şişme Mont

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Şişme Mont başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 837 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Şişme Mont
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım bende biran seni deprem zede sandım sen bizim depremden etkilendiğimizi biliyorsun galiba ondan evde misin diye sordun canm sanırım
Çok geçmiş olsun canım sen evde herkes oruçlu diye yazmışsın ben de ev içinde mi yaşıyorsun kaynananla mi diye merak ettim sonra hatırladım daha önce demiştin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok geçmiş olsun canım sen evde herkes oruçlu diye yazmışsın ben de ev içinde mi yaşıyorsun kaynananla mi diye merak ettim sonra hatırladım daha önce demiştin
Ha anladım canım benim evet deprem den sonra hep beraber buraya geldik galiba bir sene fln ev yapmzsak yine beraberiz 😏 yoksa iki ev var biz ayriydik işte deprem olunca hep beraber buraya geldik devlet onlara yapacak ev bizim oturduğumuz da k babamın adinaydi bize yok maalesef inşallah biz yaptıracağız bu sene teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim inşallah ya ❤️

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Tamm kuzum yazarim ayni sekilde sende 🥰 benimkide herseyi begenmiyor ne yazikki seçici 🤷‍♀️
Bebek dört aylık olunca yediklerinizi tadımlık olarak verin diyorlar altı aylık olunca ek gıda veriliyor ama o zaman da seçici oluyormuş yani canım anlayacağın dört aylıkken bilecek herşeyin tadını

Tüm sayfalar yüklendi.