Siz bebeginizi nasıl yıkadınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Siz bebeginizi nasıl yıkadınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,280 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz bebeginizi nasıl yıkadınız
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Mrb ablalar ben bebeğimin hastaneye götürülecek kıyafetlerini kaynatım sabunla elde yıkadım doğrumu yaptım bilmiyoum sizler nasıl yıkadınız yıkamadan önce sormak aklıma gelmedı bura bende kime sorsam diye cok düşündüm enson böle yıkayın dedim
Ben arıelle yıkadım ilk alınca utuledım kaldırdım dogdugunda giydi bırsey olmadı sonra hep arıelle yıkadım bastan hassasa alısırsa sonra hep hassas kullanmak zorunda kalırsın bingonun da bebekler İcin yumusatıcısı var antıalerıjık sımdıde onu kullanıyorum lekeleri cıkarıyor guzel agır bi kokusu da yok

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benım aklıma hic gelmedı o ama benım yaptıgım da olmustur dimi 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bunları hic bilmiyordum fikir oldu cok tsk ederm bilmeyince bende öle yıkadım🙂

Ben bunları hic bilmiyordum fikir oldu cok tsk ederm bilmeyince bende öle yıkadım🙂
Ya bende öle yaparım bundan sonra da hani yeni doğacak sonucta oyuzden dedim böle Bi yıkayım cok hassas olurlar nolur nolmaz diye makineye atmaya icim el vermedı🙂

Ya bende öle yaparım bundan sonra da hani yeni doğacak sonucta oyuzden dedim böle Bi yıkayım cok hassas olurlar nolur nolmaz diye makineye atmaya icim el vermedı🙂

Ya bende öle yaparım bundan sonra da hani yeni doğacak sonucta oyuzden dedim böle Bi yıkayım cok hassas olurlar nolur nolmaz diye makineye atmaya icim el vermedı
🙂🙂

Tam canım cok tsk ederm 🤗🤗

Tam canım cok tsk ederm 🤗🤗
İnanır mısınız buraya sorana kadar bebekler icşn özel deterjan sabun oldugunu bilmiyordum bildiğin tek şey dalin sampuanı ilk olunca acemilik cok oluyor 😬😁🤗
Olur tabi niye olmasin çiçeğim 🌺🤗

...

Moderator
Mod
rank
Mrb ablalar ben bebeğimin hastaneye götürülecek kıyafetlerini kaynatım sabunla elde yıkadım doğrumu yaptım bilmiyoum sizler nasıl yıkadınız yıkamadan önce sormak aklıma gelmedı bura bende kime sorsam diye cok düşündüm enson böle yıkayın dedim
Çamaşır makinesine attım canım.Normalde hep granül sabun kullanırım.İlk defa dalin sıvı sabunla yıkadım.Az koydum.

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Ben kendim ne kullanıyorsam onla makinada yıkadım sadede ekstra durulama yaptırdım

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben omo sîvı deterjan kullanıyorum henüz bebek için deterjan almadım onla yıkadım ama ilk bebeğim de roxi 'nin sabun deterjanını kullanıyordum çok iyiydi şu an hâlâ varmı bilmiyorum yine onu alacam zaten ütü yapınca mikrobu falan kırılıyor
Var canım genelde ben 1milyoncular var ya orada gördüm bide büyük bı market mar gros market orada satılıyor bende aldım ondan

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Olur tabi niye olmasin çiçeğim 🌺🤗
İyi ozaman sıkıntı yok tsk ederm guzum🤗
Ben kendim ne kullanıyorsam onla makinada yıkadım sadede ekstra durulama yaptırdım
Tsk ederm canım 🤗

Çamaşır makinesine attım canım.Normalde hep granül sabun kullanırım.İlk defa dalin sıvı sabunla yıkadım.Az koydum.
Aklıma gelseydi dalinle bende yıkadım 🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar