Sizce hamilemiyim olabilirmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kbra00 tarafından oluşturulan Sizce hamilemiyim olabilirmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,394 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sizce hamilemiyim olabilirmi
Konbuyu başlatan Kbra00
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Benim mayıs 4 de adetim bitmişti mayıs 22sindede alerjilerim çıktı doktor ilaç yazmadan önce test yaptı negatifti mayıs 30 da adet olmam gerekti olmadım akşamları mide bulantılarım başladı 2 haftadır migrenim hiç geçmedi kasık ağrılarım göğsümde hafif ağrı var ve kabızım sizce hamile olabilirmiyim çokta ilaç kullandım beklemiyordum ama şüphelenmeye başladım adetimde bir hafta gecikti
Kan verp baktrman lazm başka türlü belrti aranmaz arkadaşm. Yarın git bi daha kan ver varsa çıkar ama bulantı bu kdr erken başlamaz 7.haftadan snra çıkar ortaya.

Kbra00

Kayıtlı Üye
rank
Kan verp baktrman lazm başka türlü belrti aranmaz arkadaşm. Yarın git bi daha kan ver varsa çıkar ama bulantı bu kdr erken başlamaz 7.haftadan snra çıkar ortaya.
Hafif öyle afedersin kusmalarım yok ama midem bulanıyor gece yada sabah yeni başladı zaten tansiyonumda düşük bu ara kan şuan veremicem eşimin mesleğinden dolayı bulunduğum yerde onsuz çıkamıyorum test sipariş verdim gelince yapıcam onda çıkmazsa eşimle gidip kan test yaptırıcam şuan onuda çok heveslendirmek istemiyorum ve süpriz yapmak istiyordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyorum 😍😍
Tabi yazıcam varsa 🥰

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim mayıs 4 de adetim bitmişti mayıs 22sindede alerjilerim çıktı doktor ilaç yazmadan önce test yaptı negatifti mayıs 30 da adet olmam gerekti olmadım akşamları mide bulantılarım başladı 2 haftadır migrenim hiç geçmedi kasık ağrılarım göğsümde hafif ağrı var ve kabızım sizce hamile olabilirmiyim çokta ilaç kullandım beklemiyordum ama şüphelenmeye başladım adetimde bir hafta gecikti
Olabilir canım güzel Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲

Merhaba kuzum bende normalde 14 ağustosta regl olmam lazımdı o ay o kadar çok antibiyotik kullanmıştım ki kadın doğum doktoru vermıştı ben regl geçmeden önce kan testi yaptırdım hastende aslında gebe olmama rağmen kanda çıkmadı o ay regl olmadım test yaptım sonuç negatif çıktı diye hiç sorgulamadıö ilaç geçikyirme yapar dedim tam regl tarihinden 2 hafta sonra mide bulantısı vs ile idrar testi yaptım sonuç pozitif çıktı gidip direk kan verdim ve 1.5 aylık gebeydim. Doktoruma sorunca antibiyotik kana karışan bir ilaç kanına karıştığı için sonuç negatif çıkmıştır demişti şükür şuan oğluşum doğdu yarın tam 1 aylık olacak 😍😍
Maşallah canım senin bebiş de büyümeye başlamış rabbim sağlığını bozmasın inşallah senin vede cümlemizin evlatlarının

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Hafif öyle afedersin kusmalarım yok ama midem bulanıyor gece yada sabah yeni başladı zaten tansiyonumda düşük bu ara kan şuan veremicem eşimin mesleğinden dolayı bulunduğum yerde onsuz çıkamıyorum test sipariş verdim gelince yapıcam onda çıkmazsa eşimle gidip kan test yaptırıcam şuan onuda çok heveslendirmek istemiyorum ve süpriz yapmak istiyordum

Tabi yazıcam varsa 🥰
Ya idrara geç yansır o yüzden dedim kana ilk yansır gebelk hormonu idrar yanıltabilir. Gerçi testte çıksa bile her şeklde kan vereceksm hatta 2günde bi vereceksnki 2 kat artıyo olması lazm. Hayrlısı olsn. Bulantılar ve çoğu belirti 7.haftadan itibaren başlar .

Kbra00

Kayıtlı Üye
rank
Hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyorum 😍😍
Hamileyim kaset testte çift çizgi çıktı çok belirgin hemde

Şuan ne diceğimi bilmiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Yaaa çok mutlu oldum kuuzm 😍😍

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Erken gebelik testi al cnm sonucu öğrenirsin bu şekilde Allah gönlüne göre versin 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar