Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,874 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocukların arası 4 yas canım tam ideal olan bence kızımın bi yuku yok kendi basına islerini halledebiliyor rahat buyutuyorum bebegımi basta Cok zorlandım kabullenmesi asamasında ama suan alıstı en az 4 yas olması lazım bence

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Aranızda 2. 3.kez anne olan bireyler var zorlukları kolaylıkları illaki vardır ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum iki çocuk arasında kaç yaş olmalı çok ara verip pişman olanlar az ara verip tımarhanelik olanlar yorumlarınızı merak ediyorum😘
Benim daha doğmadı ama nasipse 5 yaş olacak bazen diyorum 3 yaş çok güzel olurdu bazen de 5 yaş iyi kararsızlık aslında kişide bitiyor iş nasıl mı anne yaş olarak ruh olarak gencse az yaş farkıyla çabucak büyütüyor kısacası kendimizi ne zaman hazır hissediyosak o zaman olmalı 2.

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Aranızda 2. 3.kez anne olan bireyler var zorlukları kolaylıkları illaki vardır ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum iki çocuk arasında kaç yaş olmalı çok ara verip pişman olanlar az ara verip tımarhanelik olanlar yorumlarınızı merak ediyorum😘
Kızlarım arasında 4 yaş var çok şükür tam zamanı çünkü kızımın bana bir ihtayacı kalmadı tuvaletini yemeğini kendi yiyebiliyor veya gidebiliyor sadece bna küçük bebeğimle onunla vakit geçirmek kalıyor

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
benim iki oğlumun arasinda 3bucuk yaş var başlarda cok zorlandim ama iyikide aralarinda bu kadar yaş farki var diyorum cünki gercekten maşallah cok iyi anlaşiyolar abisi okuldayken özluyolar birbirlerini geldiklerinde kapida abi senmi geldin cok özledim seni diye karşiliyo abisini tabi bazı konulardada anlaşamiyolar oda ayri bir konu zaten

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocukların arası 4 yas canım tam ideal olan bence kızımın bi yuku yok kendi basına islerini halledebiliyor rahat buyutuyorum bebegımi basta Cok zorlandım kabullenmesi asamasında ama suan alıstı en az 4 yas olması lazım bence
Doktorlarda 3 yaşından sonra yapın falan diyor iştw 3 4 bunlar bir çocuğun kardeşi kabul edebileceği yaşarmış kimisi de diyor pat pat arka arkaya doğur bi anda büyüsün gitsinler kafalar karışık 😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Valla ben 6 yaş fark var

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim daha doğmadı ama nasipse 5 yaş olacak bazen diyorum 3 yaş çok güzel olurdu bazen de 5 yaş iyi kararsızlık aslında kişide bitiyor iş nasıl mı anne yaş olarak ruh olarak gencse az yaş farkıyla çabucak büyütüyor kısacası kendimizi ne zaman hazır hissediyosak o zaman olmalı 2.
Ya 30 yaşındayım bi yandan sa çocuklarımla aramda çok yaş olsun istemiyorum aynen öyle çom kararsızım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim iki oğlumun arasinda 3bucuk yaş var başlarda cok zorlandim ama iyikide aralarinda bu kadar yaş farki var diyorum cünki gercekten maşallah cok iyi anlaşiyolar abisi okuldayken özluyolar birbirlerini geldiklerinde kapida abi senmi geldin cok özledim seni diye karşiliyo abisini tabi bazı konulardada anlaşamiyolar oda ayri bir konu zaten
Yani 3 4 yaş ideal diyosunuz

Tüm sayfalar yüklendi.