Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,760 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Aranızda 2. 3.kez anne olan bireyler var zorlukları kolaylıkları illaki vardır ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum iki çocuk arasında kaç yaş olmalı çok ara verip pişman olanlar az ara verip tımarhanelik olanlar yorumlarınızı merak ediyorum😘
ama ikinci cocugum doğdugunda ben baya üzüluyodum erken yaptim 2.cocugu diye benim ilk oğlum kardesi doğdugu zaman 2 hafta yemek yemedi benim yanima gelmedi ben cağrinca uzaktan bakiyodu onu öyle görunce sürekli ağliyodum pişman oluyodum ama sonra kardesin sana bak neler neler almiş diye cağriyodum kucuk minik hediyelerle oyunlarla kardesini sevdirdim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Araları Cok yakın olursa sadece kendini yıpratır yada kafayı yersin canim yardımcı olacak biri varsa yanında bilemem ama tek basına altından kalkılmıyor buyuyor lar mı evet ama buyutene Cok zor oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorlarda 3 yaşından sonra yapın falan diyor iştw 3 4 bunlar bir çocuğun kardeşi kabul edebileceği yaşarmış kimisi de diyor pat pat arka arkaya doğur bi anda büyüsün gitsinler kafalar karışık 😂
Valla dogurunca bile insan bunu ben mi dogurdum ben bakacam diye kabullenmeye calısıyor cocuklara daha zor 😃😃

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 5 yaşında kızım doğana kadar 5.5 olacak her şeyi kendisi yapıyor tuvalete gidiyor yemeğini kendi yiyor odasını toplar bana yardım eder hatta bence çocuk kendine yetmeyi öğrenmeli önce. Arada yaş farkı az olunca beraber büyür derler doğru ama anne çok yoruluyor bu süreçte kız kardeşimden biliyorum oğlu yeni 3 yaşına girdi kızı 6ayı bitirmek üzere çok zorlanıyor hem küçüğün ihtiyacı hem oğlu bence biraz yaş farkı olmalı canım ama bir kerede büyüteyim o yürek var dersen çok yaş bırakma 😅😅

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Aranızda 2. 3.kez anne olan bireyler var zorlukları kolaylıkları illaki vardır ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum iki çocuk arasında kaç yaş olmalı çok ara verip pişman olanlar az ara verip tımarhanelik olanlar yorumlarınızı merak ediyorum😘
Benimkilerin arasinda tam beş yaş olacak inşallah ama ilk 3 olduktan sonra düşünülebilir kendisi ihtiyaçlarını yapabilsin yoksa çok zor olur

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 5 yaşında kızım doğana kadar 5.5 olacak her şeyi kendisi yapıyor tuvalete gidiyor yemeğini kendi yiyor odasını toplar bana yardım eder hatta bence çocuk kendine yetmeyi öğrenmeli önce. Arada yaş farkı az olunca beraber büyür derler doğru ama anne çok yoruluyor bu süreçte kız kardeşimden biliyorum oğlu yeni 3 yaşına girdi kızı 6ayı bitirmek üzere çok zorlanıyor hem küçüğün ihtiyacı hem oğlu bence biraz yaş farkı olmalı canım ama bir kerede büyüteyim o yürek var dersen çok yaş bırakma 😅😅
bence böyle durumlarda en buyuk yardimi insanin eşi vermeli benim eşim kücügu sallardi buyugu gelirdi derdiki hadi ikinizi beraber sallim derdi buyugunu ayagina alirdi kucugunu onun yanina koyardi ben cay hazirlayincaya kadar eşim iki cocugu yatitirdi hatta resimleri bile var keşke göstere bilsem gösteririm eşim cok yardim ediyodu bana işallah bana bu dogumdan sonrada yardimci olur 🥰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Benimkilerin arası da 4 4 buçuk yaş hemen hemen canım bence ideal 2 çocuk arası için ama 3.de diğer ikisi büyüdüğü için bakmak büyütmek şimdiden zor geliyor gözümü korkutuyor valla

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
bence böyle durumlarda en buyuk yardimi insanin eşi vermeli benim eşim kücügu sallardi buyugu gelirdi derdiki hadi ikinizi beraber sallim derdi buyugunu ayagina alirdi kucugunu onun yanina koyardi ben cay hazirlayincaya kadar eşim iki cocugu yatitirdi hatta resimleri bile var keşke göstere bilsem gösteririm eşim cok yardim ediyodu bana işallah bana bu dogumdan sonrada yardimci olur 🥰
Orası öyle tabi her eş yardımcı Olmaz ama canım😊 benim eşim tek çocuk olmasına rağmen çok ilgilidir hamileyim diye her şeyi kendisi yapıyor sağolsun ama çocuğun kendini toplamasını beklemekten yana eşimde öyle düşünür oda baktık artık büyüdü sorumluluk alıyor hayırdan anlıyor oğlan artık ikincinin sırası dedik 😅😅

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Bende en ideal 4 canım . Senin oğlun ne kadar oldu canım 🤔 benim kızım 4 yaşında kardeşi doğduğunda 4 buçuk olacak

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlarda 3 yaşından sonra yapın falan diyor iştw 3 4 bunlar bir çocuğun kardeşi kabul edebileceği yaşarmış kimisi de diyor pat pat arka arkaya doğur bi anda büyüsün gitsinler kafalar karışık 😂
Bnm ki öyle olacak galiba aralarında 18 ay olacak inşallah kızım öyle çok yormuyor beni ama kıskançlığı var biraz bakalım oğlum doğunca ne olacak 🙄🙄

Tüm sayfalar yüklendi.