Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,762 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Ya 30 yaşındayım bi yandan sa çocuklarımla aramda çok yaş olsun istemiyorum aynen öyle çom kararsızım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani 3 4 yaş ideal diyosunuz
Bende 33 yaşındayım gecikmemesi de gerekiyor bekleyebilecegim kadar da beklemiş olmuş 🤭

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bende 33 yaşındayım gecikmemesi de gerekiyor bekleyebilecegim kadar da beklemiş olmuş 🤭
Evet ya benim annemle aramda 25 yaş var mesela o halde bile bazen birbirimizç anlamakta zorlanıyoruz

Bnm ki öyle olacak galiba aralarında 18 ay olacak inşallah kızım öyle çok yormuyor beni ama kıskançlığı var biraz bakalım oğlum doğunca ne olacak 🙄🙄
Ya bemim arkadaşımın 3 buçuk yaşında kızı var hamile kaldı ikizlere kızı onlar doğunca onşarı çöpe atıcam falan demeye başladı deidm allahım bu nasıl bir zulümdür 😂😂

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Aranızda 2. 3.kez anne olan bireyler var zorlukları kolaylıkları illaki vardır ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum iki çocuk arasında kaç yaş olmalı çok ara verip pişman olanlar az ara verip tımarhanelik olanlar yorumlarınızı merak ediyorum😘
Benim 2 tane var biri 15 biride 9 yaşında o zamanlar sıkıntı değildi şimdi çok sıkıntılı geçiyor büyüğü kardeşim küçüktür benle takılmasın diyor küçüğüde abim brakmıyor onunla biyere gideyim sürekli böyle problem ler var ve şimdi hamile kalmak istiyorum bazende diyorum hamile kalmakla iyimi yapıyorum yoksa değilmi bilmiyorum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2 tane var biri 15 biride 9 yaşında o zamanlar sıkıntı değildi şimdi çok sıkıntılı geçiyor büyüğü kardeşim küçüktür benle takılmasın diyor küçüğüde abim brakmıyor onunla biyere gideyim sürekli böyle problem ler var ve şimdi hamile kalmak istiyorum bazende diyorum hamile kalmakla iyimi yapıyorum yoksa değilmi bilmiyorum
Ay zaten ergenlik yok mu o ergenlik

Kızlar merhaba
Aranızda 2. 3.kez anne olan bireyler var zorlukları kolaylıkları illaki vardır ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum iki çocuk arasında kaç yaş olmalı çok ara verip pişman olanlar az ara verip tımarhanelik olanlar yorumlarınızı merak ediyorum😘
Canım benim ilk kızımla ikinci kızım arasında 5 yaş var bence 4-5 yaş ideal

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
bence böyle durumlarda en buyuk yardimi insanin eşi vermeli benim eşim kücügu sallardi buyugu gelirdi derdiki hadi ikinizi beraber sallim derdi buyugunu ayagina alirdi kucugunu onun yanina koyardi ben cay hazirlayincaya kadar eşim iki cocugu yatitirdi hatta resimleri bile var keşke göstere bilsem gösteririm eşim cok yardim ediyodu bana işallah bana bu dogumdan sonrada yardimci olur 🥰
Evet ya çocuk tek büyütülmüyor o kesin

Oğlum 5 yaşında kızım doğana kadar 5.5 olacak her şeyi kendisi yapıyor tuvalete gidiyor yemeğini kendi yiyor odasını toplar bana yardım eder hatta bence çocuk kendine yetmeyi öğrenmeli önce. Arada yaş farkı az olunca beraber büyür derler doğru ama anne çok yoruluyor bu süreçte kız kardeşimden biliyorum oğlu yeni 3 yaşına girdi kızı 6ayı bitirmek üzere çok zorlanıyor hem küçüğün ihtiyacı hem oğlu bence biraz yaş farkı olmalı canım ama bir kerede büyüteyim o yürek var dersen çok yaş bırakma 😅😅
Bak bu kendine yetmek konusunda hak veriyorum sana onu öğrendiği takdirde o kadar zorlanacağımı sanmıyorum

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Benim tam 7 yıl var oğlum okula başladı kızım doğdu şimdi hamileyim tekrar 12 yıl aradan sonra

Tüm sayfalar yüklendi.