Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,762 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk
C

Ceyo

Guest
Kızlar merhaba
Aranızda 2. 3.kez anne olan bireyler var zorlukları kolaylıkları illaki vardır ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum iki çocuk arasında kaç yaş olmalı çok ara verip pişman olanlar az ara verip tımarhanelik olanlar yorumlarınızı merak ediyorum😘
Kızlarımın arasinda 10 yaş olcak ,büyük kızim her sekilde yardimci oluyo destek oluyo bana arkadaş gibiyiz ufakligida birlikte buyutcez insallah🤣

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Aranızda 2. 3.kez anne olan bireyler var zorlukları kolaylıkları illaki vardır ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum iki çocuk arasında kaç yaş olmalı çok ara verip pişman olanlar az ara verip tımarhanelik olanlar yorumlarınızı merak ediyorum😘
Valla canim benim 4 uncu gebeligim ilk kizim 9 ikinci kizim 6 üçüncü oğlum 4 yaşında dördüncü gebelik planlı bir gebelik olmadi 3 yeter diyodum piyangodan cikmis gibi geldi minigim son 11 gün kaldı dogmasina bebeklik dönemleri 3 cocuktada rahattim gece benle yatar kalkarlardi sabahları ama şimdi oğlum çok fena 4 yaşında kızları dovuyo sürekli falan bakalım bu bebis nasıl olacak

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Suan oglum 5 yaşnda benu dekirtti 22 haftaligim kizim olcak bende merk ediyorum nasil olcak diye 3 4 yas olmasi mantikli bende aralarinda

bende 27 yaşındayım oğlum 5.5 yaşında ikncisi kız oğlumla aralarında 1 yas dört ay var çocuklarım üst üste oldular şimdi cok şükür büyüdüler ihtiyaçlarını görüyorlar bende 8 aylik gebeyim kızimla bebegimin arasinda 4 yıl olacak

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
ama ikinci cocugum doğdugunda ben baya üzüluyodum erken yaptim 2.cocugu diye benim ilk oğlum kardesi doğdugu zaman 2 hafta yemek yemedi benim yanima gelmedi ben cağrinca uzaktan bakiyodu onu öyle görunce sürekli ağliyodum pişman oluyodum ama sonra kardesin sana bak neler neler almiş diye cağriyodum kucuk minik hediyelerle oyunlarla kardesini sevdirdim
Canım benim kızımla oğlum arasında 5 yaş var oğlumda diğer oğlum arasında 9 yaş var ama bence en güzeli kızımla 3 numara arasındaki yaş yani 14 hem kıskançlık yok hemde benim işim VARKEN kardeşine bakıyor.ama büyüdükçe çektiklerinizi unutup keşke bebek kalsalar diyosun onlar büyüdükçe dertleride büyüyor.

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Canım iyi akşamlar benim 4.bebeğim ilk oğlum ile ikinci oğlumun arası 4 yaş. İkinci oğlumla kızımın arası 7.yaş şimdi kızım ile bebeğim arası 5. Yaş olacak inşallah ama benim fikrimde 4.den aşağı iyi değil tam uygun oluyor

AysEmre

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Benim kizimda 5 yasinda, oglum dogana kadar 5 bucuk olacak... Kizim kardeşi gelecegi icin cok heycanli, bi beni zorlayan okul donemimiz, kizim bana çok duskun benden baskasi okula götürsün, okuldan alsin istemiyor, bi bu yönden zorlanacagim... Kis gunude bebegide alıp cikamam ablasini bırakma ya, artik yardima babannemiz gelir. Gecen sene olmus olsaydi bebek suan kendini kurtarmista olurdu diyorum... Nasip boleymis.... 4 yas ideal bence

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Bnce az ara verilmeli bu sefer rahatlığa alışıyoruz küçük ve bak.asi zor oluyor ben çocuklarımı iki yıl arayla getirdim üçüncüyü Hamileyim onuda iki yıl arayla getirdim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
bende 27 yaşındayım oğlum 5.5 yaşında ikncisi kız oğlumla aralarında 1 yas dört ay var çocuklarım üst üste oldular şimdi cok şükür büyüdüler ihtiyaçlarını görüyorlar bende 8 aylik gebeyim kızimla bebegimin arasinda 4 yıl olacak
İşte ben 30 yaşındayım oğlum 8 aylık 4 5 sene beklesem 35 36 yaşında 2. Çocuk falan 3. Olmaz zaten 40 yaşındamı doğurucam 😂

Tüm sayfalar yüklendi.