Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,768 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk
İşte ben 30 yaşındayım oğlum 8 aylık 4 5 sene beklesem 35 36 yaşında 2. Çocuk falan 3. Olmaz zaten 40 yaşındamı doğurucam 😂
o zaman sen o kadar bekleme arada az yaş farkı olunca çocuklar birbirlerini benimsiyolar kıskançlık vs. yok arkadaş gibi oluyolar sen 2 yıl daha bekle dogur daha güzel çocuklar beraber büyüyor zahmeti var ama rahatlığı da sonradan var

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
o zaman sen o kadar bekleme arada az yaş farkı olunca çocuklar birbirlerini benimsiyolar kıskançlık vs. yok arkadaş gibi oluyolar sen 2 yıl daha bekle dogur daha güzel çocuklar beraber büyüyor zahmeti var ama rahatlığı da sonradan var
Bende yaşımdan dolayı çekiniyorum işte bi yandanda diyorum lan. Btanesiyle kafayı yedim 😂 bri büyümeden diğeri aman allahım 😂

valla insanın hayatı çocukları hepimizin kafayi yediği zamanlar oluyo bide hiç çocuğu olmayanlarvar rabbim onlara da nasip etsin o yüzden oldu mu olsun cocuk evin meyvesi cefası da guzel
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yaşımdan dolayı çekiniyorum işte bi yandanda diyorum lan. Btanesiyle kafayı yedim 😂 bri büyümeden diğeri aman allahım 😂
senin yaşında bi sey yok ki canım 30 yaş evlilik içinde cocuk içinde ideal 2 3 yil sonra ikincisi sonra gene aynı arayla 3. yü yaparsın daha senin yaşında bekar olanlar var onlar napcaklar😂😂😅

senin yaşında bi sey yok ki canım 30 yaş evlilik içinde cocuk içinde ideal 2 3 yil sonra ikincisi sonra gene aynı arayla 3. yü yaparsın daha senin yaşında bekar olanlar var onlar napcaklar😂😂😅

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
valla insanın hayatı çocukları hepimizin kafayi yediği zamanlar oluyo bide hiç çocuğu olmayanlarvar rabbim onlara da nasip etsin o yüzden oldu mu olsun cocuk evin meyvesi cefası da guzel

Ne biliyim canım ya sanki çok geç kalıyormuşum gibi hissettim hayat çok hızlı akıyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İkinci çocuk hem maddi hem manevi olarak zorluk demek eğer şartlarınız uygunsa neden olmasın 30 yaşındayım iki yıldır evliyim yeni hamileyim açık olmak gerekirse doğum yaptıktan sonra en fazla 3 sene beklemeyi düşünüyorum çünkü hem çocuklar erken büyüyorlar hem ömür geciyo yaş geçtikçe de insanın gerçekten yüreği kalmıyo artık kendimizi bile çekemez duruma geliyoruz aynı şekilde doğum da zorlaşıyor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
İkinci çocuk hem maddi hem manevi olarak zorluk demek eğer şartlarınız uygunsa neden olmasın 30 yaşındayım iki yıldır evliyim yeni hamileyim açık olmak gerekirse doğum yaptıktan sonra en fazla 3 sene beklemeyi düşünüyorum çünkü hem çocuklar erken büyüyorlar hem ömür geciyo yaş geçtikçe de insanın gerçekten yüreği kalmıyo artık kendimizi bile çekemez duruma geliyoruz aynı şekilde doğum da zorlaşıyor
Aynen öyle gücüm yetmezse diyorum kendi kendime

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Aranızda 2. 3.kez anne olan bireyler var zorlukları kolaylıkları illaki vardır ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum iki çocuk arasında kaç yaş olmalı çok ara verip pişman olanlar az ara verip tımarhanelik olanlar yorumlarınızı merak ediyorum😘
İki kızım var araları 3 yaş şimdi hamileyim oda küçük kızım ile 3 yaş olacak 🥰 en ideali 3 yaş canım

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
benim ilk oğlumla ikinci arasinda 3bucuk yaş vardi ikinciyle 3. cocugum aradinda 6 yaş var ben hep diyodum 10 sene ara verecem ilk cocukla ikinci arasinda 3 senw zor dayandim 🤣daha yeter allah olmayanlara versin diyodum 3. cocuk falan beni aşar kafayi yerim diyodum 3.ye hamile oldugumu ögrendim hayirlisi olsun eşim cocuklarim cok istiyolardi ondan dolayi da biraz rahatim aslinda 🥰😘😍

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
benim ilk oğlumla ikinci arasinda 3bucuk yaş vardi ikinciyle 3. cocugum aradinda 6 yaş var ben hep diyodum 10 sene ara verecem ilk cocukla ikinci arasinda 3 senw zor dayandim 🤣daha yeter allah olmayanlara versin diyodum 3. cocuk falan beni aşar kafayi yerim diyodum 3.ye hamile oldugumu ögrendim hayirlisi olsun eşim cocuklarim cok istiyolardi ondan dolayi da biraz rahatim aslinda 🥰😘😍
10 senede çok uzun insan bildiklerini bile unutur 😂

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank

Ne biliyim canım ya sanki çok geç kalıyormuşum gibi hissettim hayat çok hızlı akıyor
hayat akip gidiyo zaten önemli olan o hayati nasil kiminle ve ne kadar dolu dolu yaşadiginla ilgili bence cocuk evin neşesi huzuru nekadar zor buyuselerde nekadar insani dayanilmaz hale getirselerde onlar olmadan olmaz uyuduklarinda saatlerce bakmak ister onlara insan benher zaman diyorum iyiki varlar zaten bir annem diyip boynuna sarilmasi bile yetiyo anneligin tadina varmanin bazen evde olmadiklari zaman okulda yada eşimle biyere gittikleri zaman özluyorum onlari yani benim söylemek istedigim şey budur kaç yaşinda olursan ol anne olmaktan korkma anne olamamaktan kork anne olmak cok guzel bi duygu 🥰💓

10 senede çok uzun insan bildiklerini bile unutur 😂
ben hep diyodum 10 sene idaal yaş heralde kardeşimle aramda 1yaş fark oldugu icin annem cocuklarina yetemiyodu iş guç kaynana kayin peder kayin coluk cocuk biri aglasa diyeride aglardi ben diyodum cocuklarima yetebilim ondan dolayi 10 sene ara vermek idaal diyodum ama şimdi hiç pişman degilim iyiki böylw olmuş 3bucuk yaş diyorum kendi kendime

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.