Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,900 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce iki çocuk arası yaş kaç olmalı?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Aranızda 2. 3.kez anne olan bireyler var zorlukları kolaylıkları illaki vardır ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum iki çocuk arasında kaç yaş olmalı çok ara verip pişman olanlar az ara verip tımarhanelik olanlar yorumlarınızı merak ediyorum😘
Benim iki kızm var aralarında 2 yaş var yeri geliyo çok zorlanıyorum özellikle bir yere gideceğim zamn şimdi de 3. Geliyo bunun ile küçük kızımın arasında 2 yaş demesine 1 ay kalacak ayvayı yedim işte öyle şimdiden nasıl olacak diye onu düşünüyorum 😊😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızımla oğlum arasında 5 yaş var oğlumda diğer oğlum arasında 9 yaş var ama bence en güzeli kızımla 3 numara arasındaki yaş yani 14 hem kıskançlık yok hemde benim işim VARKEN kardeşine bakıyor.ama büyüdükçe çektiklerinizi unutup keşke bebek kalsalar diyosun onlar büyüdükçe dertleride büyüyor.
Canım ben o kadar beklersem menapoza girerim 😂😂😂

Kızlar merhaba
Aranızda 2. 3.kez anne olan bireyler var zorlukları kolaylıkları illaki vardır ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum iki çocuk arasında kaç yaş olmalı çok ara verip pişman olanlar az ara verip tımarhanelik olanlar yorumlarınızı merak ediyorum😘
Valla benim 3 bebeyim var. 2018 2019 2021 dogumlu. Bendce 5 yaş olmalı yaa. Hepsi küçük olunca insan tahammul edemiyor . Hemen şımarıyorlar. Ben çok pişmanım. Hiç birine yetişemiyom

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar