Sizce napmaliyim artik gücüm kalmadı

• Konbuyu başlatan Umutsuz
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Umutsuz tarafından oluşturulan Sizce napmaliyim artik gücüm kalmadı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,415 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce napmaliyim artik gücüm kalmadı
Konbuyu başlatan Umutsuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümrüş

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Herkese günaydın gözüme uyku girmiyor annem vefat etti babam başkasıyla evli gorusmuyorum kayinvalidemi annem yerine koydum dün çağırdım heyecanlı heyecanlı bebek kıyafetlerini göstermek istedim koluma öyle vurdu ki parmak izleri çıktı İzmir'de yalnızım akrabalarım Bursa'da evime karışır konuşmadığı insanlarla konuşturmak istemiyor blmyrum artık aglayarak bir yere varamiyorum napmam lazım
Canim aglama agladikca kendine eaiyet edersin cocuguna eziyet edersin sen anne yerine koydugun kadin boyle yaptiysa mesafeni koy bir anne kendi dogurdugu cocuga ne dinen nede hukuken el kaldirmaya hakki yokken el kizina nasl kaldırır yha sebebi derdi neydi acaba sana soyluyorum umarim ciddiye alirsin cogu kiside yazmis saten mesafeni koy yanliz kal emin ol bi sure tuhaf olur ama alisinca huzur bulursun cevrende ne kadar aaz insan okadar cok huzur

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam rabbim yerdeki karıncaya bile annesizlik göstermesin .. ama imtihan … ayrıca sen insanlık yapıp heveslenip torunun kıyafetlerini göstermişsin terbiyesiz kadın daha seni bağrına basıp sarılıp sana yokluğunu hisssettirmemesi gerekiyor . Sen insanlık yapmışsın karşıdaki anlamadıysa bu onun kendi seviyesi . Kıyamam elleri kırılsın hamile kadının kendi sıkıntısı psikolojisi kendine yetiyor bide sana vuruyor … yanımda olsan valla sarılır ağlardım sana 😭😭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar