Sorum var Sizce normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan Sizce normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,388 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce normal mi
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nehir ada'm

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
30+5 günlük hamileyim çok sık idrara çıkıyorum söylemesi ayıp bide ayağa kalkıp yürürken sanki kasıklarımda doluluk hissi gibi bişey oluyor rahatsız ediyor
Bebegin baski yapiyor artik agirlasti annesi masallah kucugume her hareketi seni wcye cikartir 😂 ozellikle yatacagin zaman rahat vermez 🥳🥳

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Dakika başı gidiyorum diyebilirim bence de normal sürekli sıkışık gibi geziyorum mecbur biraz daha katlanacağız 😊🤷‍♀️
Aynen ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gayet normal kuzum bebiş büyüdüğü için baskı yapıyor
☺️

☺️
Çok normal canım.. ☺️sıkıntı yapma
Tamam ☺️

☺️
Tamam ☺️
Ayaklarını duvara dayayıp yat biraz
Ayaklarım yandığı için Geceleri uyuyamıyorum ki gündüz biraz uykuya dalıyorum eşimde kızıo sana gündüz uyku yasak gece yatmak bilmiyorsun die sabhlari zor kalkıyorum ama bilmiyorum galiba hepsi normal

☺️
Tamam ☺️
Ayaklarını duvara dayayıp yat biraz
Ayaklarım yandığı için Geceleri uyuyamıyorum ki gündüz biraz uykuya dalıyorum eşimde kızıo sana gündüz uyku yasak gece yatmak bilmiyorsun die sabhlari zor kalkıyorum ama bilmiyorum galiba hepsi normal

Bebegin baski yapiyor artik agirlasti annesi masallah kucugume her hareketi seni wcye cikartir 😂 ozellikle yatacagin zaman rahat vermez 🥳🥳
Bulaşık yıkarken ev işi yaparken arada oturup dinleniyorum bakıyorum hareket yok arada oynuyor akşama doğru çok hareketli 😁😂 annem dedi gece uyanık olcak gündüz uyucak ☺️☺️

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.