Sizce normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Sizce normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,277 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Sizce normal mi
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benimki pek tınlamıyor ya gülüyor korkmuyor çok şükür ama daha da yapıyor.Meme ısırdığında senin kitap gibi yaptım kapattım artık yok dedim bi süre yapmadı sonra yine yaptı yine yok dedim şimdi çok az yapıyor bakalım.Ama kitapları gözümün içine baka baka yırtıp gülüyor.Yemekleri saçına sürme diyorum defalarca inadıda saçına sürüp gülüyor.Aşağı yukarı aynı şeyleri yaşıyoruz demek ki inşAllah geçici bir durumdur aramızdaki bağı zedelemeden atlatabiliriz
Şu saça sürme meselesi tam bela ya kışın saçlarını okşarken baktım dipleri hep yağ ben de hiç dikkat etmemiştim saçına sürdüğünü alıp banyosunu yaptırıp hastalanır diye hemen çıkarıyorum geri Allah'tan bitlenmeden fark ettim başta tatlı bulduğum için gülüyordum benim güldüğümü görünce şımardı önüne geçemiyorum hala yapıyor meme ısırma konusunda aynıyız ara ara ısırıyor hemen çekiyorum artık yok diyorum azalttı hatta bıraktı nerdeyse

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Şu saça sürme meselesi tam bela ya kışın saçlarını okşarken baktım dipleri hep yağ ben de hiç dikkat etmemiştim saçına sürdüğünü alıp banyosunu yaptırıp hastalanır diye hemen çıkarıyorum geri Allah'tan bitlenmeden fark ettim başta tatlı bulduğum için gülüyordum benim güldüğümü görünce şımardı önüne geçemiyorum hala yapıyor meme ısırma konusunda aynıyız ara ara ısırıyor hemen çekiyorum artık yok diyorum azalttı hatta bıraktı nerdeyse
Biz gülmedik ama yine de yapıyor aaa yapılmaz öyle falan dedik ellerini tuttuk olmaz hayır dedik ama yok alıyor eline zeytini sürüyor her yerine bi de ekşi ekşi kokuyor 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar