Sizce ☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Sizce ☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,205 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce ☺️
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Tuttum bunu bu güzel olur 😍😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben oğluşumun ismini rüzgar koymak istiyorum sizce nasıl yanına da Kuran'da geçen bı isim ama onu daha düşünüyoruz fikrinizi almak istedim hanımlar sevgiler ☺️🌹
Tek başına baya güzel ama illa dini isimle daha da anlam katmak istiyorsan dur biraz düşüneyim dini bir isim ne yakışır ama Rüzgar çok güzel bir isim 😍😍

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Bence çok hoş oğlum olursa ilerde calablrm😅
Ya çok mutlu oldum canım içimi rahatlattiniz sağolun 🥰🌹

Rüzgar Zeyd

Zeyd sahabe ismi. Kur'an'da geçen isimler uzun oluyor diye kısa bir isim önermek istedim Rüzgar'ın yanına, yoksa çok uzun olacak ismi.
Canım Muhammed yasin veya Miraç isimlerinden birini kulağına ezan okunurken rüzgarın yanına hocaya soyleticez ama kimlikte sadece rüzgar olucak bu şekilde dini isim koymuş oluruz die düşünüyorum ama fikrin için çok çok tşkler

Rüzgar Zeyd

Zeyd sahabe ismi. Kur'an'da geçen isimler uzun oluyor diye kısa bir isim önermek istedim Rüzgar'ın yanına, yoksa çok uzun olacak ismi.
Canım Muhammed yasin veya Miraç isimlerinden birini kulağına ezan okunurken rüzgarın yanına hocaya soyleticez ama kimlikte sadece rüzgar olucak bu şekilde dini isim koymuş oluruz die düşünüyorum ama fikrin için çok çok tşkler
Tuttum bunu bu güzel olur 😍😍😍

Tek başına baya güzel ama illa dini isimle daha da anlam katmak istiyorsan dur biraz düşüneyim dini bir isim ne yakışır ama Rüzgar çok güzel bir isim 😍😍
Çok sağol canım ismi beğenmenize çok sevindim

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok mutlu oldum canım içimi rahatlattiniz sağolun 🥰🌹

Çok sağol canım ismi beğenmenize çok sevindim
Rica ederim kuzum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.