Sorum var Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,433 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Valla öyle insanlara işim olmuyor demetim ben çok açık sözlüyoiüm birde bu konuda direk bana biri bir şey deyşnce sen geldin mi swn yaptın mı da benden bekliyorsun derim sonrası gelmez zaten
Aynen bende öyle yapicam artık yeter herkeze haketdigi değeri vericem kim napiyorsa onu yapcam bıtdi

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle yapicam artık herkeze haketdigi değeri vericem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım bende Allah rızası için yapıom ama karşılığı gelmeyince üzülüyor insan sonra o yapmıyor ben niye yapıyım diyorsun bıkıyorsun bi sure sonra

Aynen canım bende Allah rızası için yapıom ama karşılığı gelmeyince üzülüyor insan sonra o yapmıyor ben niye yapıyım diyorsun bıkıyorsun bi sure sonra
Gelene gidilir valla ben gittim gelmedi daha gitmem kim ne olursa olsun

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Gelene gidilir valla ben gittim gelmedi daha gitmem kim ne olursa olsun
👍Evet cnm

Aynen öyle canım insanlra karşı mesafe iyiisr helde böyle kişilere karşı
👍Çok doğru yap yap. Karşılığı gelmedimi artık bisey yapası gelmiyor insanın biraz da insanlar beni mutlu etmeye çalışsın niye hep ben

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım benim etrafim öyle insnalar hiç yok olsada net olarak söylerim zaten tatlı canini sıkma kimseye hakketmedigindrn fazla değer verm

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim etrafim öyle insnalar hiç yok olsada net olarak söylerim zaten tatlı canini sıkma kimseye hakketmedigindrn fazla değer verm
Vermicem artık hülyam insanlar çok nankör biliyormusun değmez gerçekten herşeyi de bulundum bide bana buluşmaya gelirmsin diyor normalde geçmiş olsuna gelmesi. Lazım önce onun ben olsam. Koşarak. Giderdim akıl yokki bende

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
👍Evet cnm

👍Çok doğru yap yap. Karşılığı gelmedimi artık bisey yapası gelmiyor insanın biraz da insanlar beni mutlu etmeye çalışsın niye hep ben
Aynen öyle o yüzden kimseui mutlu etmeye çalışma helede seni bu denli ihmal edenleri

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Vermicem artık hülyam insanlar çok nankör biliyormusun değmez gerçekten herşeyi de bulundum bide bana buluşmaya gelirmsin diyor normalde geçmiş olsuna gelmesi. Lazım önce onun ben olsam. Koşarak. Giderdim akıl yokki bende
Oyyy kıyamam kuzum herkezi kendimiz gibi zannediyoruz demetim ne yazikki hakketmiyorlar asla kimseye değer verme iyi niyet gösterme Herkeze hakketigi değeri ver canım benim

Aynen öyle o yüzden kimseui mutlu etmeye çalışma helede seni bu denli ihmal edenleri
Ayşem nasılsın. Kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.