Sorum var Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,437 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oyyy kıyamam kuzum herkezi kendimiz gibi zannediyoruz demetim ne yazikki hakketmiyorlar asla kimseye değer verme iyi niyet gösterme Herkeze hakketigi değeri ver canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayşem nasılsın. Kuzum
İyiyim hülyam Kayra ile şimdi otobüse bindik Kayra etrafı seyrediyor 😂😂. Eşimden ayrıldığım için çok kötü oldum 🥺🥺

Sen nasılsın canım

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle o yüzden kimseui mutlu etmeye çalışma helede seni bu denli ihmal edenleri
Etmicem artık akıllandım aysenurum

Oyyy kıyamam kuzum herkezi kendimiz gibi zannediyoruz demetim ne yazikki hakketmiyorlar asla kimseye değer verme iyi niyet gösterme Herkeze hakketigi değeri ver canım benim

Ayşem nasılsın. Kuzum
Çok haklısın hulyammmm

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyiyim hülyam Kayra ile şimdi otobüse bindik Kayra etrafı seyrediyor 😂😂. Eşimden ayrıldığım için çok kötü oldum 🥺🥺

Sen nasılsın canım
Oyyyy kıyamam sana meleğim rabbim kavuatursun sizi Ayşem benim pasami yerime op hayırlı yolcuklar kuzum annelere selam ellerinden öperim 🥰🥰🥰❤️❤️❤️🤲

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Ayşem nasılsın. Kuzum
Çok haklısın hulyammmm

Sen nasılsın canım
Aa bugünkü gidiyorsun cnm Kayra nasıl duruyormu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oyyyy kıyamam sana meleğim rabbim kavuatursun sizi Ayşem benim pasami yerime op hayırlı yolcuklar kuzum annelere selam ellerinden öperim 🥰🥰🥰❤️❤️❤️🤲
Aleykümselam canım benim aha da öptüm paşayı. Valla nerdeyse Allahım nasip ederse 4 hafta Ankara'dan yım

Çok haklısın hulyammmm

Aa bugünkü gidiyorsun cnm Kayra nasıl duruyormu
Şuanlık sıkıntı ypk etrafı seyrediyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar