Sorum var Sizinle paylaşmak istedim yorum yaparsanız sevinirim canlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Sizinle paylaşmak istedim yorum yaparsanız sevinirim canlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 604 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizinle paylaşmak istedim yorum yaparsanız sevinirim canlarım
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim eşim antepte polis bizde marasta ilçesindeyiz her haftasonu geliyor eşim ben ailesiyle kalıyorum yeni doğum yaptım üç haftalık oldu çocuk olduktan sonra eşime daha baglandım doğu görevi var oraya beraber gideriz diyor daha 1 yıl var kızlar zor oluyor beni anlayaniniz vardır ben ailesiyle bı sıkıntım yok ama bebegimizi beraber büyütmek istiyorum dedim napmam lazım acaba canlarım akıl verin napim

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim eşim antepte polis bizde marasta ilçesindeyiz her haftasonu geliyor eşim ben ailesiyle kalıyorum yeni doğum yaptım üç haftalık oldu çocuk olduktan sonra eşime daha baglandım doğu görevi var oraya beraber gideriz diyor daha 1 yıl var kızlar zor oluyor beni anlayaniniz vardır ben ailesiyle bı sıkıntım yok ama bebegimizi beraber büyütmek istiyorum dedim napmam lazım acaba canlarım akıl verin napim
Eşin bu konuda ne diyor canım eşinin ne dediği önemli

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Doğu göreviymiş daha onu diyor ben sıcak bakmıyorum ve yüz yüze de konuşacağım gelince
Eşinle kendi eviniz olsunda neresi olursa olsun canım çünkü aileyle yaşamak çok zor ben eşimin ailesiyle yaşıyorum ama hiç arahat değilim eşimde ayrı ev hiç bir şekilde kabul etmiyor malesef o yüzden sana diyeceğim o ki eşin kabul etmişse neresi olursa olsun sizin eviniz olsun yeterki 😊😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum öncelikle Allah yardımcın olsun bende uzman eşiyim. Eşinle yüz yüze konuşup, yanında olmak istediğini, hasret kalınca daha kötü olduğunu, ondan destek almak istediğini, çocuğunun da babasını yasayarak ve görerek büyümesini istediğini vs söyle. Doğu görevi emin ol daha zor

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum öncelikle Allah yardımcın olsun bende uzman eşiyim. Eşinle yüz yüze konuşup, yanında olmak istediğini, hasret kalınca daha kötü olduğunu, ondan destek almak istediğini, çocuğunun da babasını yasayarak ve görerek büyümesini istediğini vs söyle. Doğu görevi emin ol daha zor
Haklsın canım💞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşinle kendi eviniz olsunda neresi olursa olsun canım çünkü aileyle yaşamak çok zor ben eşimin ailesiyle yaşıyorum ama hiç arahat değilim eşimde ayrı ev hiç bir şekilde kabul etmiyor malesef o yüzden sana diyeceğim o ki eşin kabul etmişse neresi olursa olsun sizin eviniz olsun yeterki 😊b
Bende onu istiyorum canım yanında olalım yeter💜
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşinle kendi eviniz olsunda neresi olursa olsun canım çünkü aileyle yaşamak çok zor ben eşimin ailesiyle yaşıyorum ama hiç arahat değilim eşimde ayrı ev hiç bir şekilde kabul etmiyor malesef o yüzden sana diyeceğim o ki eşin kabul etmişse neresi olursa olsun sizin eviniz olsun yeterki 😊b
Bende onu istiyorum canım yanında olalım yeter💜

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Marasin hangi ilçesindedir ben elbistanliyim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım bencede çocuğunuzu beraber büyütün ayrı bir eviniz olmalı

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde polis canım benimde 2.5 aylık kızım var. Bana kalırsa dogu görevine bebişin küçükken git şimdi görev yerleri yılları degişti en fazla 4 yıldır. Biraz büyük olmuş olsa belki daha farklı fikir verebilirdim ama bebişinizi birlikte büyütmeniz daha mantıklı geliyor bana. Eşim özel harekat polisi suriyeye gitme ihtimali var giderse kızımdan uzak kalıcak diye üzülüyorum. Bence anne babası bir olmalı canım. Yinede senbilirsin bu benim fikrim. Babası olarak eşinden evladından uzak kalmak istemez bence. Bide dogu görevindeyken sık sık gelemeyebilir. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah ❤️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar