Sorum var Sizinle paylaşmak istedim yorum yaparsanız sevinirim canlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Sizinle paylaşmak istedim yorum yaparsanız sevinirim canlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 602 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizinle paylaşmak istedim yorum yaparsanız sevinirim canlarım
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Kızlar benim eşim antepte polis bizde marasta ilçesindeyiz her haftasonu geliyor eşim ben ailesiyle kalıyorum yeni doğum yaptım üç haftalık oldu çocuk olduktan sonra eşime daha baglandım doğu görevi var oraya beraber gideriz diyor daha 1 yıl var kızlar zor oluyor beni anlayaniniz vardır ben ailesiyle bı sıkıntım yok ama bebegimizi beraber büyütmek istiyorum dedim napmam lazım acaba canlarım akıl verin napim
Eşinle yüz yüze görüş canım birlikte büyütmek çok daha iyi 🥰

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim eşim antepte polis bizde marasta ilçesindeyiz her haftasonu geliyor eşim ben ailesiyle kalıyorum yeni doğum yaptım üç haftalık oldu çocuk olduktan sonra eşime daha baglandım doğu görevi var oraya beraber gideriz diyor daha 1 yıl var kızlar zor oluyor beni anlayaniniz vardır ben ailesiyle bı sıkıntım yok ama bebegimizi beraber büyütmek istiyorum dedim napmam lazım acaba canlarım akıl verin napim
Cnm bn olsam esim nerde ben orda derdim niye en guzel zamanlarinizi ayri geciresinizki

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım benim ya kıyamam Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar