Slm kizlar 26 haftalık hamileyim gobegimin üstunde fitik olusmus hamilelige sorun olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sukran tarafından oluşturulan Slm kizlar 26 haftalık hamileyim gobegimin üstunde fitik olusmus hamilelige sorun olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,266 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Slm kizlar 26 haftalık hamileyim gobegimin üstunde fitik olusmus hamilelige sorun olur mu
Konbuyu başlatan Sukran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilknur_ilknur

Sukran

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar ben 26hhaftaligm gobegimin ostunde fitik olusmus hamilelige sorun olur mu cvplarinizi bekliyorum

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar ben 26hhaftaligm gobegimin ostunde fitik olusmus hamilelige sorun olur mu cvplarinizi bekliyorum
Benimde var hamile kalmadan önce vardı hamilelikte çok büyüdü doktorum cerrahi doktoruyla konuşup kadın doğum bebeği aldıktan sonra cerrahi doktoru girecek ameliyatla alacak hem sezeryan hem göbek fıtığı ameliyatı ikisi bir olacak

Sukran

Kayıtlı Üye
rank
Benimde var hamile kalmadan önce vardı hamilelikte çok büyüdü doktorum cerrahi doktoruyla konuşup kadın doğum bebeği aldıktan sonra cerrahi doktoru girecek ameliyatla alacak hem sezeryan hem göbek fıtığı ameliyatı ikisi bir olacak
Daha cok zor oliyor mu acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktoruna sor cnm
Sordum cerahhiye git dedi

Son düzenleme:

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank

Karnım büyüdükçe benim ağrılarım maglesef çoğaldı öksürdüğümde hapşirdiğimda çok aciyo senin fıtığın yenimi çıktı

Sordum cerahhiye git d

Kadın doğuma gittiğinde fıtık yerindemi yoksa patlamış mi diye bakmiyomu ben her kontrole gittiğimde doktorum bebeğe ultrason la bakarken fıtığada bakiyo Allah göstermesin patlaya biliyormusda çok dikkat etmek gerekiyor

Son düzenleme:

Sukran

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz ama ağrı yapmıyomu canm
Yapiyor yoruldgum da agir bi is yaptigim da cok agriyor

Karnım büyüdükçe benim ağrılarım maglesef çoğaldı öksürdüğümde hapşirdiğimda çok aciyo senin fıtığın yenimi çıktı

Kadın doğuma gittiğinde fıtık yerindemi yoksa patlamış mi diye bakmiyomu ben her kontrole gittiğimde doktorum bebeğe ultrason la bakarken fıtığada bakiyo Allah göstermesin patlaya biliyormusda çok dikkat etmek gerekiyor
Kac defa gittim bakmadilar cerahiye git dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar