Sorum var Slm kizlar acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesim 2620 tarafından oluşturulan Slm kizlar acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,725 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Slm kizlar acill
Konbuyu başlatan Prensesim 2620
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensesim 2620

Prensesim 2620

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnankine sorun degil cnm çatlak kremi kullandınız mı faydası oluyomu
Ben hamileliğimin başından sonuna kadar ozon yağı kullandım bol su içtim hiç çatlağım olmadı canım tabi bu kişiye göre değişir. Cilt esnekliği ile alakalı aslında çatlak olup olmaması

Prensesim 2620

Kayıtlı Üye
rank
Arada sancim oluyo
Bnde 16 haftalık hamileyim erken doğum riski var rahim darlığı dedi iğne verdi doktr ağrın oluyor mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hamileliğimin başından sonuna kadar ozon yağı kullandım bol su içtim hiç çatlağım olmadı canım tabi bu kişiye göre değişir. Cilt esnekliği ile alakalı aslında çatlak olup olmaması
Hım anladım çok sağol gende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hım anladım çok sağol gende

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
16haftalik hamileyim eş Rahime yakınmış kanamam oldu 1gece hastenede yattım kizlar başına gelen oldumu yazarsanız sevinirimmm
Plesenta perivia sanırım riskli oluyor hep dınlenmenz lazım progestan vermştr muhtemelen için asla ağr iş yapmayn yürüyş yapmayn ilşki yaşamayn bol su için dinlenin uzanın. 24 e kadar yukarı çıkmazsa plesenta sezeryan kesınleşmş oluyor bebek eşi aşağıda olunca normal doğm olmuyor. Hayrlısı olsn

Tüm sayfalar yüklendi.