Sorum var Slm kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ikimelekannesi tarafından oluşturulan Slm kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 751 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Slm kizlar
Konbuyu başlatan ikimelekannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
39+4 haftaligiz üçüncü gebeliğim iki kızdan sonra oğlum olacak inşallah
Kızları normal doğum yaptım şimdi korktuğum için sezeryan istiyorum doktor yapmıyor iki tane dogurmussun bunu da dogurursun boşuna kestirme kendini diyor başka Dr a gitsem yapacak napmaliyim sizce gitmeli miyim
Sezeryan olmuş biri olarak gerçekten sonrası çok zor.6 saatte bir ağrı kesici verdiler dakika saydım.2 hafta resmen bir sene gibi geçti.Benim 2 aya yaklaştı hala hamile gibi göbeğim var insanın psikolojisi gördükçe bozuluyor.Hamile psikolojisinden çıkamıyorum.

ikimelekannesi

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olmuş biri olarak gerçekten sonrası çok zor.6 saatte bir ağrı kesici verdiler dakika saydım.2 hafta resmen bir sene gibi geçti.Benim 2 aya yaklaştı hala hamile gibi göbeğim var insanın psikolojisi gördükçe bozuluyor.Hamile psikolojisinden çıkamıyorum.
Doğrudur Hazal hanım teşekkür ederim tabi normal doğum da bir hafta içinde eski hayatına şekline dönüyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım iki normal dogumun olmuş neden korkuyorsunn
Sancı başladıktan sonra bebek dogana kadar bır sene geçmiş gibi oluyor sanki evde de iki tane kızim olunca daha bı katlanılmaz oluyo

Doktorun çok haklı canım Allah'ın izniyle 3. Doğumun daha kolay geçer inşallah
Amiinn aminnnn inşallah rabbim sağlıkla hepimize nasip etsin

Aynen buna katılıyorum sezaryan olmuş biri olarak

Her iki doğumda zor canım ama normal doğumdan sonra kendini daha çabuk toparlıyorsun ve daha sağlıklı o an sancıyı çekiyorsun evladını kucana alana kadar sonra geçiyor o sancı ağrı sanki o ağrısı sanciyi sen yaşamamışsin gibi geliyor insana gerekli. Olmadığı sürece bence normal doğum benim. Düşüncem tabi

Her iki doğumda zor canım ama normal doğumdan sonra kendini daha çabuk toparlıyorsun ve daha sağlıklı o an sancıyı çekiyorsun evladını kucana alana kadar sonra geçiyor o sancı ağrı sanki o ağrısı sanciyi sen yaşamamışsin gibi geliyor insana gerekli. Olmadığı sürece bence normal doğum benim. Düşüncem tabi
Tabi cnm orası öyle.

Neden sezaryan. İstiyorsun ki
Sizlerin fikirlerinden sonra istemiyorum artık düşünmüyorum yani hayirlisi sağlıkla olsun nasıl olursa olsun çok teşekkür ederim hepinize

3. Doğumun daha kolay olur Allah'ın izniyle. Tercih senin tabi
İnşallah herkes öyle diyor erkek bebek kızdan daha çabuk doğar diyorlar inşallah öyle olur rabbim bı kolaylik verir

Ya resmen kendimi okudum benimde 2 kızım var 3 gebelik eşime dedim bunu sezeryan yapayım korkuyorum 🤣🤣
Korku şöyle aslında saçma olabilir ama ya geri gelemezsem evde iki çocuk var öyle şeyler aklıma geliyor diğer doğumlar zor oldu doğum esnasında bayilmisim belkide onlar etkiledi beni uyuyup uyanayim kucağimda olsun diye düşündüm bilmiyorum ama arksdaslarin yazmalariyla fikrim değişti hayırlısi rabbim nasıl gönderirse öyle gelsin sağlıkla evimize dönelim inşallah rabbim sana da kolaylık versin inşallah

Son düzenleme:

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur Hazal hanım teşekkür ederim tabi normal doğum da bir hafta içinde eski hayatına şekline dönüyorsun

Sancı başladıktan sonra bebek dogana kadar bır sene geçmiş gibi oluyor sanki evde de iki tane kızim olunca daha bı katlanılmaz oluyo

Amiinn aminnnn inşallah rabbim sağlıkla hepimize nasip etsin

Tabi cnm orası öyle.

Sizlerin fikirlerinden sonra istemiyorum artık düşünmüyorum yani hayirlisi sağlıkla olsun nasıl olursa olsun çok teşekkür ederim hepinize

İnşallah herkes öyle diyor erkek bebek kızdan daha çabuk doğar diyorlar inşallah öyle olur rabbim bı kolaylik verir

Korku şöyle aslında saçma olabilir ama ya geri gelemezsem evde iki çocuk var öyle şeyler aklıma geliyor diğer doğumlar zor oldu doğum esnasında bayilmisim belkide onlar etkiledi beni uyuyup uyanayim kucağimda olsun diye düşündüm bilmiyorum ama arksdaslarin yazmalariyla fikrim değişti hayırlısi rabbim nasıl gönderirse öyle gelsin sağlıkla evimize dönelim inşallah rabbim sana da kolaylık versin inşallah
Canım yanlış anlamadın demi anladıysan özür dilerim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Estağfurullah neden yanlış anlayım sayenizde sezeryan düşüncesi kalktı aklımdan oluruna bıraktım hayırlısı nasılsa öyle olsun 🤲Allah razı olsun ol
Cümlemizden bitanem ama maşallah ne güzel normal doğum yapmışsın bence bununda nornal dogurursun yaparsın korkma❤️🥰😘ama tabi hayırlısı olsun normale normal sezaryan sa sezaryan hakkında hayırlısı olsun

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Kızları normal doğum yaptım şimdi korktuğum için sezeryan istiyorum doktor yapmıyor iki tane dogurmussun bunu da dogurursun boşuna kestirme kendini diyor başka Dr a gitsem yapacak napmaliyim sizce gitmeli miyim
Qyyy cnm allah askina ne güzel normal dogum varken neden sezeryan isteyesin o acıyı o kesigi omur boyu icinde tasiyasin normal dogum iki günde Toparlarsin ama sezeryan kac gunde kendine gelemezsin yaziktir yapmq

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
vallah sezeryanda cok zor kizim 10 aylik hala sezeryanim iylesmemis acisini hep his ediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.