Sorum var Slm kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ikimelekannesi tarafından oluşturulan Slm kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 751 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Slm kizlar
Konbuyu başlatan ikimelekannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doğrudur Hazal hanım teşekkür ederim tabi normal doğum da bir hafta içinde eski hayatına şekline dönüyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sancı başladıktan sonra bebek dogana kadar bır sene geçmiş gibi oluyor sanki evde de iki tane kızim olunca daha bı katlanılmaz oluyo

Amiinn aminnnn inşallah rabbim sağlıkla hepimize nasip etsin

Tabi cnm orası öyle.

Sizlerin fikirlerinden sonra istemiyorum artık düşünmüyorum yani hayirlisi sağlıkla olsun nasıl olursa olsun çok teşekkür ederim hepinize

İnşallah herkes öyle diyor erkek bebek kızdan daha çabuk doğar diyorlar inşallah öyle olur rabbim bı kolaylik verir

Korku şöyle aslında saçma olabilir ama ya geri gelemezsem evde iki çocuk var öyle şeyler aklıma geliyor diğer doğumlar zor oldu doğum esnasında bayilmisim belkide onlar etkiledi beni uyuyup uyanayim kucağimda olsun diye düşündüm bilmiyorum ama arksdaslarin yazmalariyla fikrim değişti hayırlısi rabbim nasıl gönderirse öyle gelsin sağlıkla evimize dönelim inşallah rabbim sana da kolaylık versin inşallah
Amin kuzum inşallah

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Doğrudur Hazal hanım teşekkür ederim tabi normal doğum da bir hafta içinde eski hayatına şekline dönüyorsun

Sancı başladıktan sonra bebek dogana kadar bır sene geçmiş gibi oluyor sanki evde de iki tane kızim olunca daha bı katlanılmaz oluyo

Amiinn aminnnn inşallah rabbim sağlıkla hepimize nasip etsin

Tabi cnm orası öyle.

Sizlerin fikirlerinden sonra istemiyorum artık düşünmüyorum yani hayirlisi sağlıkla olsun nasıl olursa olsun çok teşekkür ederim hepinize

İnşallah herkes öyle diyor erkek bebek kızdan daha çabuk doğar diyorlar inşallah öyle olur rabbim bı kolaylik verir

Korku şöyle aslında saçma olabilir ama ya geri gelemezsem evde iki çocuk var öyle şeyler aklıma geliyor diğer doğumlar zor oldu doğum esnasında bayilmisim belkide onlar etkiledi beni uyuyup uyanayim kucağimda olsun diye düşündüm bilmiyorum ama arksdaslarin yazmalariyla fikrim değişti hayırlısi rabbim nasıl gönderirse öyle gelsin sağlıkla evimize dönelim inşallah rabbim sana da kolaylık versin inşallah
Aaa öyle mi cnm o zaman iyi düşün iyi olsun 🙏🤲 inşallah Rabbim bizi evlatlarımıza bağışlar kazasız belasız doğurmayi.nasip.etsin cnm teşekürler 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.