Soğan suyu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Soğan suyu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,836 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Soğan suyu
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bende biliyorsunuz polikistik over var ağrı sızı adet gecikmesi vs yok.sogan suyu önerdi Cevredekiler.sogan suyunu nasıl yapacam yani ne zaman içmem lazım ve 15 gün içsem yeterli mi bu ay bebek denedik şimdi icmemeliyim değil mi
Canim bende de polikist over vardi adetim düzenliydi gecikme olmuyordu bende soğan suyu kullandim bende kistlerden çok iltihaba iyi gelmişti canim ben instagramda birgebenin günlüğü var orda ovulasyon testini kullaniyordum birde orda polikist over için masaj vardi onu yapiyordum şükür şuan hamileyim doğuracam artik rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün🤲🏻

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canim bende de polikist over vardi adetim düzenliydi gecikme olmuyordu bende soğan suyu kullandim bende kistlerden çok iltihaba iyi gelmişti canim ben instagramda birgebenin günlüğü var orda ovulasyon testini kullaniyordum birde orda polikist over için masaj vardi onu yapiyordum şükür şuan hamileyim doğuracam artik rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün🤲🏻
Kuzum nasılsın 😘

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ay canim ne ağrı var nede sizim bebek sadece ha bire tepikliyor beni😊 depremde eşim diyir sakın ol diyorum belki panik yaprsam sancılarım başlar ama tik yok
Rabbimin izniyle sağ salim kucağına alırsın inşallah evladını demekki zamanı daha gelmemiş kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar