Soğan ve patates gaz yapar mı bebege 😬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiyavuzd tarafından oluşturulan Soğan ve patates gaz yapar mı bebege 😬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,249 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Soğan ve patates gaz yapar mı bebege 😬
Konbuyu başlatan Sevgiyavuzd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar. Emziren anneler için soruyorum patates ve soğan gaz yapar mı bebeğe? Patates çok seviyorum 41 gün dayandım yemedim ama dün yedim ve yanında yeşil soğan da çok severim 😬annemler yeşil soğan süt arttırır diyor ama arkadaşım da süte kokusu geçer falan emmez çocuk diyor. Arada kaldım doğru mu bunlar yesem mi yemesem mi?
Vlla cnm yapar hemde cok güzel yapar süt te yapar o ayrı mesele ama bnce süt artırmak için bu iki şeyi tercih etme 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selam kızlar. Emziren anneler için soruyorum patates ve soğan gaz yapar mı bebeğe? Patates çok seviyorum 41 gün dayandım yemedim ama dün yedim ve yanında yeşil soğan da çok severim 😬annemler yeşil soğan süt arttırır diyor ama arkadaşım da süte kokusu geçer falan emmez çocuk diyor. Arada kaldım doğru mu bunlar yesem mi yemesem mi?
Ama bu. Kokusu siner de ne sacamalik yahu bu nasıl bı zihniyet🤣🤣

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Baharatı kestim ya sadece kimyon koyuyorum yemeklerime. Daha çok haşlama yapıyorum 🤭😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne güzel ya darısı başıma diyecem de benim kızım biraz zor çıkarıyor 🤦‍♀️🥺
Bebeklerde 3 aya kadar gaz oluyor daha sonra rahat edersin ama yok şunu yok bunu yeme diyenlere aldırma lütfen yoksa sütün azalir

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Soğan yapar canım gaz

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Patatesi bilmiyorum ama soğan gaz yapar kuzum sütünü arttırmak için dere otunun faydasını görmüştüm

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Uzmanlar, hamilelik ve emzirme döneminde bebek ile annenin sağlığı sebebiyle kesinlikle kızartma tüketilmemesi gerektiğini vurguluyor. Kızartma, cips gibi gıdaları tüketen annelerin sütlerinde akrilamid yani kimyasal bir birleşik ortaya çıkıyor. Bu ise anne sütüyle bebeklere geçiyor. Soğanlar, çiğ veya pişmiş olarak tüketilebilir ve tüm dünya mutfaklarının en popüler malzemelerinden biridir. Mor, sarı, beyaz, yeşil (taze) ve frenk soğanı gibi çeşitleri olan bu sebzenin her türü anne adayları için güvenlidir

Ay iyi bari ya 🤭 çok teşekkür ederim 🥰
Saçma düşünceler her söylenen şeye inanma cnm ben kafama göre takılıyorum sadece kuru fasulye yeme o gaz yapar birde nohut cnm bunlara dikkat et çocuğun için ben dikkat ettiğim halde çok gazlı bir kızım var Allah yardımcınız olsun inşallah ne diyim geçer zamla inşallah 😊🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar